Noutăți

 

 

 

 

 
Sangitar: Deoarece lumea spirituală nu poate interveni în ritmul Sufletului tău. Acest lucru înseamnă că energia trezirii este ancorată și doar când anumite straturi ale Sufletului sunt pregătite, doar atunci se va deschide.
Prin dezvoltarea noului sistem al Chakrelor, acest lucru s-a schimbat deja prin Chakra Edinaa. Toți cei care au parcurs cei 48 de Pași au descoperit, atunci când au activat Chakra Edinaa, că își simt trezirea mult mai profund și mult mai împlinită.
Trezirea nu înseamnă că nu vei mai avea emoții. Câteodată se întâmplă ca energiile colective și energiile dualității să fie absorbite în Chakra Rădăcină. În plus, propriile voastre energii circulă și reacționați pur și simplu ca oameni. Aceste reacții pot fi uneori agresive și dacă ți se întâmplă ție, nu înseamnă că nu ești trezit! Este important să înțelegi în mod conștient că trezirea ar trebui privită atât în mod individual cât și atotcuprinzător. Eu am trecut prin cei 48 de Pași. Ceea ce mă ajută mereu foarte mult: sunt situații în viața mea pe care le simt și cu Chakra mea rădăcină și poate și acționez din Chakra mea rădăcină. Dar – și acest ”dar” este crucial pentru mine, pentru întreaga mea viață pe pământ – am certitudinea că port în mine alegerea de a decide în orice moment pentru trezirea mea și situațiile care m-au afectat mult înainte, pot fi privite dintr-o altă perspectivă a conștiinței. Pentru mine aceasta este adevărata trezire. Să pot acționa astfel este o grație pentru mine. Schimbarea a apărut de-a lungul procesului meu de trezire.

 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.