Noutăți

 

 

 

 

 

Realizați 3 respirații profunde.

Activați-vă Raza Inimii (printr-o profundă intenție) și puneți pe vârful ei Cristalele MOHA’RA și ANSHAA. Dați voie Razei Inimii voastre să circule cu Cristalele în nivelul vostru mental, spiritul mistic vindecător. Doar dați voie să se întâmple. Apoi eliberați Cristalele și vă retrageți Raza Inimii.

 

  

Activați-vă Raza Inimii cu o profundă intenție și așezați Cristalele ATRANA și ANSHAA pe vârful ei. Dați voie Razei Inimii voastre să circule cu aceste Cristale în nivelul vostru emoțional. Simțiți pacea, siguranța. Apoi eliberați Cristalele și vă retrageți Raza Inimii.

  

Activați-vă cu o profundă intenție Raza Inimii și așezați Cristalele ARIS și ANSHAA pe vârful ei. Lăsați ca Raza Inimii voastre să circule cu aceste Cristale în planul vostru fizic. Apoi eliberați Cristalele și vă retrageți Raza Inimii.

 

Activați-vă Raza Inimii cu o profundă intenție și așezați Cristalele ANA‘LOTUS și ANSHAA pe vârful ei. Lăsați ca Raza Inimii să circule cu aceste Cristale în planul vostru fizic. Apoi eliberați Cristalele și vă retrageți Raza Inimii.

 

Activați-vă Raza Sinus cu o respirație profund intenționată și așezați Cristalul SOL’A’VANA pe vârful ei. Rostiți-vă numele originar. Dați voie Razei voastre Sinus să circule cu acest Cristal la fiecare nivel și intrați în profunda intenție de a vă conecta toate nivelele cu Respirația divină.

 

Simțiți schimbarea.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.