Rugăciunea Tatăl Nostru a Noilor Timpuri

 Kodoish, Kodoish, Kodoish, Adonai ‘Tsebayoth – Trinitatea Câmpului Gândurilor Divine.
 
 Îmi declar apartenenţa şi intru în intenţia ELEXIER. Respir energia Noilor Timpuri în mine. Păşesc afară din conştiinţa colectivă pentru a simţi unitatea şi conexiunea mea la Câmpul Gândurilor Divine. În profunda realizare a fiinţei divine îţi vorbesc ţie, Tată Slăvit: Amin nora de san.
Tu îmi asiguri tot ceea ce am nevoie. O iubire imensă curge din mine şi iluminează Pământul. Mântuirea are loc. Sunt liber.
Rostesc cuvintele: Ela dona ara senja serus de nostre.
Din centrul meu declar că sunt So’Ham şi rostesc cuvintele:
Ehyeh Asher Ehyeh, Ehyeh Asher Ehyeh, Ehyeh Asher Ehyeh, So’ham.
 
 
Traducere:
Kodoish, Kodoish, Kodoish, Adonai ‘Tsebayoth = Sfânt, Sfânt, Sfânt este Tatăl Ceresc
ELEXIER = Cristalul pentru iubire necondiţionată
Amin nora de san = Voinţa Ta şi a mea sunt una.
Ela dona ara senja serus de nostre = Conştientizarea sufletului meu are loc şi mă eliberează de ego-ul meu
So’ham = Sunt Dumnezeu
Ehyeh Asher Ehyeh = Sunt Cine Sunt

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.