Învăţarea respiraţiei Prana este un Pas important pentru Noile Timpuri. Astfel, sistemul energetic poate fi folosit pentru absorbţia energiei prana. După Ascensiune, respiraţia Prana va avea o mare importanţă.

Aici vă oferim un scurt ghid despre cum să respiraţi Prana acum:

1.Intraţi în câmpul chakrelor voastre unificate

2.Inspiraţi profund pe nas în interorul plexului vostru solar

3.Reţineţi-vă respiraţia pentru un scurt moment

4.Expiraţi acum cu putere pe gură

5.Repetaţi această respiraţie de 3 ori

6.Acum inspiraţi şi expiraţi cu gura uşor întredeschisă de 3 ori. Încercaţi să realizaţi aceste 3 respiraţii fără nici o întrerupere.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.