Intraţi în câmpul chakrelor unificate. Rostiţi-vă numele originar. Declaraţi-vă apartenenţa la frecvenţa voastră. Rostiţi cuvintele: Kodoish, Kodoish, Kodoish, Adonai’Tsebayoth. Rămâneţi liniştiţi şi relaxaţi. Sunteţi protejaţi şi pregătiţi. Începeţi să respiraţi prin metoda respiraţiei Prana. Activaţi-vă Raza Inimii. Activaţi-vă Raza Sinus. Puneţi pe vârful Razei Inimii voastre, Cristalul Auri’Jemus şi lăsaţi-l să circule în corpul vostru de lumină. 

AURI’JEMUS

AURI’JEMUS – Respiraţia lui Dumnezeu

 

   Puneţi pe vârful Razei voastre Sinus, Cristalul ELLARI’JEMUS. În timp ce veţi lăsa să apară acest Cristal în faţa celui de-al treilea vostru ochi, va curge peste voi energia iubirii magnetice.

 

ELLARI’JEMUS

ELLARI’JEMUS – Purtător al energiei

 

   Rostiţi rugăciunea voastră în limbajul Luminii.

   Faceţi toţi aceşti pasi în momentul în care începe cutremurul pe Pământ. După ce aţi terminat, părăsiţi-vă locuinţa. Găsiţi-vă steaua Tetraedru. Folosiţi simultan cele două Cristale şi veţi avea acces imediat la Steaua voastră Tetraedru. Când vă veţi afla în Steaua voastră tetraedru, Merkaba voastră se va activa. Toate tiparele energetice codificate, vor fi eliberate simultan. Acum veţi aduce cât de mulţi oameni puteţi în Steaua Tetraedru. Stelele Tetraedru sunt indestructibile şi se aseamănă cu librăriile vii de cristal. Ieşiţi din Steaua Tetraedru de câte ori este nevoie pentru a aduna oamenii care doresc să vină cu voi.

(informaţii transmise în Pasul de Pionieri 47)

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.