Iubita mea Familie,

Totul este destul de simplu. Și aici se aplică ”înțelegerea cu inima”. Voi explica prin propriile mele cuvinte dar, așa cum se știe ”există cuvinte dar, uneori, cuvintele nu sunt suficiente.”

În fiecare încarnare vă însoțesc ființe de lumină care pot acționa doar atunci când sunte trezite/activate și primesc permisiunea voastră. Excepția este dată de Îngerul Păzitor care poate și trebuie să acționeze mereu. Îngerul Păzitor are grijă de voi în dualitate și poartă în el o profundă funcție a protecției.

Câteva exemple:

 • Când călătoriți în diferite perioade temporale
 • Tiparele energiei colective care nu vă mai servesc
 • La naștere și în procesul fizic al morții

Acest înalt Înger Păzitor se conectează automat cu Îngerii și ființele de lumină cu care alegeți să lucrați. Numele Îngerilor Păzitori sunt formate din sunete greu de canalizat, sunt similare limbajului Elohimilor sau al preoțimii.

Numele Îngerilor din grupul vostru personal se pot schimba, dar energia nu se poate schimba. Eu canalizez numele din această încarnare. Aceste nume vă sunt familiare și le veți recunoaște din Pași.

Câteva exemple:

 • Isus a fost numit în alte timpuri, Mântuitorul
 • Mama Maria ca Cea plină de har
 • Toth ca și Călărețul Galactic

Dacă aveți o ființă care se repetă în grupul personal de îngeri, acest lucru reprezintă un semn al solidarității și al muncii voastre. Dacă simțiți alți Îngeri mai aproape de voi, nu e nici o problemă. Asemenea situații mai apar și în cazul numelor originare. Unii oameni își simt numele sufletului mai familiar dar sunetele numelui originar reprezintă amprenta voastră de lumină în originea voastră!!!

Purtați trei Îngeri în stânga voastră care sunt foarte conectați cu sufletul vostru și includ mereu aspectul sufletului vostru:

 • Stânga jos – aspectul sufletului
 • Stânga mijloc – aspectul abilității
 • Stânga sus – aspectul omnipotenței

Purtați trei îngeri în dreapta voastră care apar în planurile corpului vostru de lumină și acționează asupra aurei voastre:

 • Dreapta jos - nivelul emoțional
 • Dreapta mijloc - nivelul mental
 • Dreapta sus - nivelul spiritual

Îngerul Auriu din mijloc este ceea ce voi ați fost odată, cu amprenta voastră de lumină conectată cu Sinele vostru Înalt împreună cu ființele de lumină care sunt cel mai profund conectate cu voi – acesta este ÎNGERUL AURIU din voi.

Unii oameni poartă șapte Îngeri dar evaluarea acestui fapt este pur umană. Dacă aveți mai mulți Îngeri la fel, acționați totuși cu mai multe ființe angelice. Bucurați-vă de nume și energii deoarece toate acționază cu foarte multă iubire. 

 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.