Cum se formează simptomele corpului de lumină

Fiecare om primește din ce în ce mai multă energie a iubirii magnetice și o include într-un mod conștient sau inconștient. Ca rezultat, corpul de lumină se expansionează. Până acum era posibilă o expansiune a corpului de lumină la maxim 70%. Cu această expansiune avea loc iluminarea. Aura era absorbită de corpul de lumină iar omul mergea în noua dimensiune.

În aceste timpuri, energia este deja foarte ridicată pe Pământ. Acum este posibilă expansiunea corpului de lumină la 88% sau chiar mai mult, fără a fi necesară plecarea din corp. Totuși, datorită expansionării corpului de lumină, diferite straturi ale aurei sunt aspirate și astfel pot apărea simptomele corpului de lumină care generează uneori amețeli, dureri de cap, de umeri, dureri de spate, acufene sau probleme cu greutatea.

Puteți contracara simptomele corpului de lumină printr-o bună împământare. Este important să împământați toate straturile aurei. Adevăratul sens al împământării este dat de stabilitate și armonie.

 

Corpul fizic / Corpul eteric:

ARIS, alimentație, exerciții fizice, natura

 

Corpul emoțional:

Echilibrarea balanței dintre energiile masculine și cele feminine (de exemplu cu ajutorul lui Ashtar Sheran)

 

Corpul mental:

Folosind limbajul luminii (de exemplu Kodoish, Kodoish, Kodoish, Adonai ‘Tsebayoth)

 

Corpul spiritual:

Folosind numele originar – dacă este cunoscut. Dacă nu este cunoscut - o conectare conștientă cu originea.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.