Sunt Luna, Zeița Lunii și vă întâmpin prin sunetele OMAR TA SATT. Din Univers vă vorbesc prin sunetele iubirii. Vă aduc mesaje prin Sangitar. Noi vă vedem prin voaluri cu o profundă iubire și stimă pentru curajul pe care l-ați avut atunci când, ca și înalte lumini ați mers în dualitate.
Uneori, pentru voi privirea către Univers, către partea noastră a voalului rămâne de nepătruns. Există multe posibilități de a ne vizita. Purtați aspectele voastre care se pot unifica și cu ajutorul lor ne puteți vizita energetic. Eu am fost aleasă să vă vorbesc despre Univers și despre viziunea Universului. Este o structură a ordinii. Universul este plin de lumină și iubire. Acolo se află sunetele TORA’AN’TARIA. Cu toate acestea, multe ființe au propriul lor loc pe care îl folosesc pentru a acționa cu sunetele lor. Fiecare ființă poartă un sunet propriu și din acest motiv nimic nu are loc la întâmplare, cum ar fi ființa care vorbește cu voi. De obicei sunt alese ființele care poartă sunetele care , pentru voi, în fiecare moment, vă aduc tot ce este mai bun, toate tiparele energetice. Puteți fi siguri că noi, de dincolo de voal nu manipulăm și nici nu intrăm în liberul vostru arbitru. Multe ființe luminoase și-au propus să vă ajute, să susțină frecvențele multiple, să reverse asupra voastră energia iubirii și mesajele pentru ca voi să realizați și să simțiți că sunteți mai mult decât oameni. Există mai mult decât pot vedea ochii fizici, este esența voastră, nucleul vostru divin și ceea ce este energia voastră. Mulți oameni consideră că învelișul corporal este important dar esența este mereu energia care circulă. Purtați energii minunate că vă permit să vă reconectați pentru a putea simți că niciodată, în nici un moment nu ați fost separați de noi. În lumile noastre nu există timpul liniar, există ritmuri ale energiei, există Respirația lui Dumnezeu care menține totul în viață. Sunetele TORA’AN’TARIA, există diferite frecvențe cu multe energii luminoase.
Pentru voi, dicolo de voal, timpul este ceva ce vă preocupă mult. În dualitate timpul joacă un rol important în viața voastră dar pentru noi acesta nu este important deoarece și noi avem un ritm energetic. Dacă vă imaginați timpul energetic atunci vă puteți imagina că este un cerc prin care aveți posibilitatea de a implementa tot ce este important pentru voi. Dacă îl comparați cu timpul liniar atunci acolo se află ritmurile vieții, experiențe, energii ale gândurilor, energii ale iubirii dar și energii colective așa cum ați fost învățați în dualitate.
Așa cum ați auzit ne aflăm într-o altă fază a energiei și, chiar și voi vă aflați într-un nou Ciclu al energiilor și bucla liniară a timpului se dizolvă tot mai mult deoarece ritmul energetic se intensifică, Respirația lui Dumnezeu circulă mai repede și TORA’AN’TARIA  sosește tot mai mult. Este de ajutor dacă vă imaginați timpul vostru precum acest cerc și simțiți profund în interiorul vostru cu ce ați dori să umpleți acest timp. În acest cerc al timpului, în această limită de timp ce este important pentru voi, ce reprezintă o prioritate.
Timpul liniar se va dizolva din ce în ce mai mult. Energiile vibrează din ce în ce mai înalt și mai repede. Astfel atunci când acționați totul se va amnifesta mult mai repede în timpul vostru liniar. Ar trebui să fiți foarte siguri ce înseamnă mai exact viața voastră, ce este important pentru voi, ce este cu adevărat important, ce vă face fericiți, ce vă aduce mulțumire, ce vă aduce tristețe, ce vă rănește. Focalizați-vă asupra a ceea ce vă aduce fericire și bucurie, ce are sens în viața voastră. Mereu momentul prezent este cel mai important. Astfel vă puteți schimba viața. Anumite lucruri care erau importante pentru voi, vor deveni mai puțin importante, lucruri de care nu vă puteați despărți sau cuvintele spuse de unii oameni care v-au rănit. Aceste energii pe care le puteți implementa în această buclă a timpului se manifestă cu o rapiditate așa cum este respirația, așa cum inspirați și expirați, fiecare energie cu fiecare respirație înseamnă ceva. Dacă veți conștientiza acest lucru vă veți acorda timpul necesar pentru a ști, pentru a simți liniștea și pacea, pentru a ști ce doriți să manifestați pentru voi, ce este foarte important pentru voi.
Și voi sunteți supuși legilor cosmice, legi ce trebuiesc onorate. Este de mare ajutor în întregul proces, fiecare mesaj care vă este adus are o însemnătate foarte profundă și o energie care se ancorează în voi, vă susține să creați viața voastră așa cum este menit pentru voi și așa cum voi decideți. Nu sunteți victime, sunteți maeștrii și în această perioadă aveți posibilitatea ca din nou să schimbați totul, să începeți din nou în acest ciclu al vieții, să faceți ce vă cauzează bucurie, ce vă înalță, vă aduce împlinire și vă arată că voi sunteți adevărații maeștrii, voi singuri decideți ritmul vieții voastre și cu cât sunteți mai conștienți, cu cât sentimentul dorului este mai profund în voi, cu atât mai mult vă veți dezvolta. Exact în această perioadă aceste dezvoltări au loc cu o mare rapiditate. De aceea, nu vă opriți în gânduri și energii care vă apasă ci aveți încredere Mona’Oha. Noi, dincolo de voal suntem plini de încredere. Noi trăim într-un ritm al Respirației lui Dumnezeu, noi vibrăm mereu în lumină și iubire. Și voi aveți posibilitatea să mergeți în acest ritm. Aceste mesaje vă fac să deveniți conștienți de ceea ce poate fi realizat cu energiile susținătoare. Aveți încredere în potențialul vostru, în ceea ce purtați în voi, aveți încredere în noua epocă și nu vă lăsați păcăliți.
Luna, Zeița Lunii este pregătită oricând doriți să fie alături de voi, să vă susțină și să vă însoțească. Atunci când noi auzim sunetele lui Isus, când Isus vorbește prin Sangitar și vă spune că sunteți tot ceea ce este mai bun ce poartă Solvana, atunci noi revărsăm cele mai frumoase sunete asupra voastră și dansăm în aceste sunete. Este o onoare ca și eu să rostesc aceste cuvinte pentru voi prin Sangitar: Sunteți tot ceea ce este mai bun pe Solvana! An’Anasha!  

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.