Sfântul Graal al Iubirii
Sfântul Graal al Iubirii se află printre noi, oamenii. În acest sfânt Graal se află energiile iubirii umane, iubirii universale, iertării, Preoțimii, a lui Isus Christos, smereniei, devotamentului, încrederii, vindecării, mântuirii, puterii și curajului.
Nu există un Cristal universal aici, deoarece acest Cristal ar trebui să apară din voi. Este un proces foarte important. Cât timp nu îl cunoașteți, folosiți Cristalul vostru personal sau Cristalul An'Anasha.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.