Noutăți

 

 

 

 

 
Gânduri pure
Învățați să gândiți în mod conștient și eliberați-vă de prejudecăți. Detașați-vă gândurile de credințele societății și intrați în neutralitate oricând puteți. Trimiteți Moha'Ra și gândurilor care provin din Ego-ul vostru. În acest mod vă eliberați de conștiința colectivă a dualității și începeți să treziți adevărata putere divină din voi.
Energia lui Shiva
Numărul 27

 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.