Îngerul Păzitor este unul dintre ajutoarele interioare care acționează mereu, care nu a fost niciodată dezactivat și care este mereu prezent pentru voi. Cu toate acestea, la fel este și aici: dacă Îngerul Păzitor este chemat prin numele său, prin sunetele sale, ca un câmp luminos viu din voi va circula mai repede și mai intens.

În general, Îngerul Păzitor este cel mai adesea neînțeles. Părerea comună la majoritatea oamenilor legată de Îngerul Păzitor este că rolul său este să vă păzească în viața de zi cu zi. Mulți oameni își cheamă Îngerul Păzitor când călătoresc cu avionul, cu mașina sau în alte situații pentru a avea grijă de ei și a-i proteja. Dar aceasta este doar o mică parte din ceea ce Îngerul Păzitor face cu adevărat deoarece nu este atât de mult sarcina lui.

Principala misiune a Îngerului Păzitor este să vă însoțească în călătoriile spirituale și să fie alături de voi. Prin fiecare respirație, el vă păzește aspectele. Dacă plecați într-o căltorie energetică chemați-vă Îngerul Păzitor pentru a vă păzi și proteja aspectele. De exemplu, dacă veți călători prin Poarta Stelară pe nava Ashtar, el va fi alături de voi. Alimentează energia. Îngerul Păzitor vă susține și în a face călătoriile energetice mult mai perceptibile pentru voi. Este susținător și foarte iubitor. Există o simbioză între voi și Îngerul vostru Păzitor și de aceea este foarte important să vă chemați mereu Îngerul Păzitor și să acționați cu el într-o deplină conștientizare.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.