Frecvența originară a frecvenței Îngerilor
Frecvența Îngerilor este cel mai mare câmp din Univers. Unii Îngeri creatori creează lumini, atât în frecvența Îngerilor cât și în planurile Elohimilor. Depinde de misiunea pentru care este creată o lumină. Astfel, energia originară necesară este absorbită. Oamenii care provin din Frecvența îngerilor sunt oameni cu foarte multe abilități. De obicei sunt caracterizați printr-o bună împământare, sunt conștiincioși și de încredere.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.