Lumina Magiei își urmează Calea.
(Din cercul Spiritului Mistic Vindecător a Magiei din Avalon)

Limbajul magiei - Când ați lucrat ca păzitori sau păzitoare, ca preoți sau preotese în încarnările anterioare ați folositși limbajul magiei. Poartă puterea și magia pe care Sufletul vostru le simte atât de profund. Limbajul magiei nu este un limbaj pe care să-l putem învăța cu mintea. Este un limbaj al Sufletului și Omnipotenței.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.