Omar ta satt dragă Familie,
Sunt foarte bucuroasă că sunteți aici și citiți aceste rânduri. De mai mult de 18 ani lucrez ca medium al Noilor Timpuri și multe au putut să apară în toți acești ani. Cu ajutorul celor 36 de Înalți Consilieri ai Luminii, Școala Kryon a luat ființă.
Un nou Ciclu temporal a început și multe schimbări ne așteaptă. Misiunea mea este să-i ghidez cu întreaga mea sinceritate ca medium al Noilor Timpuri, pe oamenii care rezonează cu aceste informații. Pentru mine nimic nu este de la sine înțeles și fiecare persoană îmi atinge Sufletul.
Vă doresc multă bucurie și vitalitate,
Sabine - Sangitar
 
Eu sunt Kryon din serviciul magnetic şi este o mare bucurie şi onoare pentru mine să vă întâmpin, pe fiecare dintre voi prin cuvintele OMAR TA SATT porţile dintre dimensiuni se deschid şi, mult mai mult decât vă puteţi imagina, această încăpere este inundată cu entitaţile pe care doar inima le poate înţelege. Îngerii s-au adunat în jurul vostru. Sunt în faţă şi în spatele vostru foarte mulţi, pentru a participa la acest eveniment, în aceste momente, în aceste vremuri schimbătoare în care totul este în mişcare. La această întâlnire, la acest festival al frecvenţei luminii albastre aurii, Kryon vă transmite: dacă vă deschideţi tuturor darurilor, dacă doar vă lasaţi iubiţi şi dacă doar lasaţi ca totul să se întâmple, vor avea loc miracole, deoarece mai mult ca niciodată noi putem fi foarte aproape de voi prin deschizătura dintre dimensiuni cu toate darurile pe care le-am adus pentru voi. Vă dăruim aceste daruri pe o tavă de aur şi vă rugăm să primiţi aceste daruri. Sunt darurile Noilor Timpuri.
Când veţi părăsi aceste încăperi, după festival, şi vă veţi întoarce din nou la viaţa voastră de zi cu zi, veţi începe să priviţi lumea cu alţi ochi deoarece simţurile voastre vor fi schimbate. Cu o inimă deschisă şi cu ochii deschisi veţi realiza ce fel de schimbări minunate au loc. Deseori voi intrebaţi: Când? Kryon, când vor avea loc schimbările?. Nu întrebaţi “când”, nu pierdeţi din vedere faptul că totul este posibil în acest moment prezent, că multe lucruri se întâmplă. Priviţi aceste lucruri care au loc acum.
Vă putem spune că am primit mesaje de la Lady Gaia, care ne-a transmis, de ce are nevoie pentru a realiza procesul de ascensiune. Voi sunteţi mari lumini în corpuri umane. Deveniţi conştienţi cât  mai des posibil că: sunteţi mari lumini într-un corp uman. Puterea lui Dumnezeu din voi se expansionează. Când atât de mulţi oameni se întâlnesc este posibil ca miracolele să aibă loc, deoarece voi toţi, cei prezenţi aici, aveţi intenţia de a realiza ceva pentru voi, pentru fecvenţa luminii albastre aurii şi pentru toţi oamenii. Vă iubim imens de mult şi suntem foarte aproape de voi.
Simţiţi acum Îngerul Iubirii care vă atinge. Simţiţi ceea ce energiile vă şoptesc, care miracole au loc acum şi că voi, Pionierii Luminii, sunteţi implicaţi în aceste miracole. Aici şi acum, sentimentul de a fi acasă, printre toţi fraţii voştri cosmici, se expansionează în inima voastră, iar dorinţa, dorul din voi se împlineşte deoarece voi realizaţi că nu sunteţi singuri.
Astfel vă rugăm să lasaţi ca totul să fie o sărbătoare a bucuriei. Vă puteţi elibera de toate grijile zilnice, de tot ceea ce vă cauzează probleme, de îndoieli, pe toate le puteţi lăsa la intrarea în această încăpere. Îngerii sunt pregătiţi să ducă toate acestea, pentru ca voi să puteţi experimenta miracolul bucuriei umane, al echilibrului şi al copilului interior. Să sărbătorim împreună sărbătoarea bucuriei !!! Să începem împreună cu toţi cei adunaţi aici rostind cuvintele:
Ehyeh Asher Ehyeh, Ehyeh Asher Ehyeh, Ehyeh Asher Ehyeh, So’ham.
Când folosiţi cuvintele “So’ham” , sufletul vă impulsionează să realizaţi cine sunteţi cu adevărat, că sunteţi atât de perfecţi şi iubitori. Astfel, împreună cu toate fiinţele vom sărbători împreună sărbătoarea iubirii.
Pentru a face acest festival mult mai perceptibil pentru voi, vă aducem primul mare dar. Marele Înger Chamuel vă va activa canalul pentru clarsimţire pentru ca voi să simţiţi totul chiar mai profund în interior şi pentru a simţi importanţa mesajelor în inima voastră.
Kryon vă spune AN’ANASHA
image1

Pietre energizate

View more
image2

Cristalele de Lumină

View more
image3

Profesiile Noilor Timpuri

View more
image6

Pașii Sol'A'Vana

View more
image7

Cei 36 de Pași ai Trezirii

View more
image8

Pașii Sa'Maa'Tah

View more

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.