Omar ta satt dragă Familie,
Sunt foarte bucuroasă că sunteți aici și citiți aceste rânduri. De mai mult de 18 ani lucrez ca medium al Noilor Timpuri și multe au putut să apară în toți acești ani. Cu ajutorul celor 36 de Înalți Consilieri ai Luminii, Școala Kryon a luat ființă.
Un nou Ciclu temporal a început și multe schimbări ne așteaptă. Misiunea mea este să-i ghidez cu întreaga mea sinceritate ca medium al Noilor Timpuri, pe oamenii care rezonează cu aceste informații. Pentru mine nimic nu este de la sine înțeles și fiecare persoană îmi atinge Sufletul.
Vă doresc multă bucurie și vitalitate,
Sabine - Sangitar

Noutăți

 

 

 

 

 
 
Sunt Kryon şi va întâmpin pe fiecare prin cuvintele OMAR TA SATT. Întâmpin colectivul deoarece toti cei prezenti aici ati creeat o legatura de iubire care va conecteaza, familia luminii albastre aurii. Ii întâmpin şi pe cei care inca sunt atat de neincrezatori şi care, stand aşezati pe scaunele lor se intreaba dacă este posibil ca o mare fiinta de lumina sa vorbească printr-un om. Voua doresc să vă spun ca sunteţi iubiti la fel de mult. Dacă ati putea sa puneţi deoparte îndoială doar pentru un moment, sufletul vostru ar fi profund atins deoarece voalul a devenit atat de subtire incat energia înaltelor fiinte de lumina este mai perceptibila ca niciodată. Când absorbiţi cuvintele lui Kryon în sufletul vostru, sufletul vostru va incepe sa vibreze precum un cantec. Sunetele izvorasc şi va expansionează şi, imediat, realizaţi – exact în acest moment conştienţizati – sunteţi unul dintre noi, creeati în univers, creeati de părinţii voştri cosmici. În esenţa voastră sunteţi fiinte de lumina. Ati venit pe Pământ în dualitate, ati trait prin atat de multe încarnari, v-ati asumat un corp uman şi va aflati aici în aceasta încarnare în Vremurile de Aur şi, indiferent de motivul pentru care fiecare om a venit aici, indiferent de asteptarile pe care le aveţi fiecare dintre voi, ceva va conecteaza mai mult ca orice altceva : lumina divina din voi şi frecvenţa luminii albastre aurii.
Am vorbit despre faptul ca energia de pe Pământ s-a schimbat şi după ce porţile din Lentos s-au deschis, întreaga energie a vestitorilor şi energia luminii Prosonodo au fost răspândite şi curg în Vremurile de Aur. Acest lucru s-a putut întâmpla deoarece energiile Pământului au devenit atat de înalte. Deoarece voalul a devenit atat de subtire, Înalţii Consilieri au hotărât ca divina omnipotenta, cea mai inalta energie din univers, să vă fie adusa acum. Sangitar a primit permisiunea de a elibera aspectele şi de a vi le transmite sub forma de mesaje. Aceste aspecte cu care voi v-ati nascut, se unesc în Merkaba voastră. Fiecare aspect are o mare importanta. Cu cât sunt trezite mai mute aspecte în voi şi cu cât se conecteaza mai mult unele cu celelalte cu atât mai mult veţi simţi ca abilităţile voastre doresc sa fie purtate în exterior, iar voi ca mari lucrători ai luminii va realizaţi sarcinile şi lăsaţi urme pentru ca oamenii sa le poata urma usor în aceste noi şi foarte confuze timpuri.
Lumea spirituală s-a pregătit sa ia parte în aceasta manifestare, în acest festival al iubirii. Aceste zile vor fi foarte intense şi puternice, pline cu iubire şi, mai mult ca niciodată va deveni posibil pentru voi sa simţiţi profunzimea din sufletul vostru. Când sufletul vostru va simti, poate va permite ca acel ceva care a fost întotdeauna atat de important pentru voi, sa se întâmple. Fiecare dintre voi are propriile sale dorinţe şi asteptari. Credeti-ma, noi va vedem. Noi va privim şi vedem în adancurile sufletului vostru. Imensitatea iubirii care este alaturi de voi este data de atingerea lui Kryon cu întreaga sa energie spunandu-va cât sunteţi de minunati.
In timpul acestor zile veţi afla multe lucruri care sunt noi pentru voi. Veţi sarbatori şi veţi fi fericiti deoarece veţi simţi ca adevărul isi gaseste calea. Veţi simţi ce înseamnă sa sarbatorim acest mare festival impreuna.
Câmpul Gândurilor Divine, chiar Sursa Divina a decis sa inceapa acest festival cu picăturile de binecuvântare, Respiraţia lui Dumnezeu va curge peste voi şi, mai mult decat va putea vreodata orice cuvânt sa descrie, este un dar atat de mare, deoarece aceasta energie divina patrunde peste tot şi curge prin fiecare celula a fiintei voastre, la fiecare nivel. Curata un câmp din voi şi creeaza spatiu pentru miracole. Respiraţia lui Dumnezeu va elibereaza de lanţuri. Respiraţia lui Dumnezeu este cea mai inalta energie din Univers, şi inainte ca ea sa curga peste voi prin sunetele Realităţii Divine, noi vom chema Sursa Divina impreuna cu voi prin cuvintele Kodoish, Kodoish, Kodoish, Adonai’Tsebayoth. Acum, pregătiţi-va şi, dacă este posibil pentru voi, ridicati-va din scaunele voastre şi acordati Sursei Divine onoarea de a accepta acest dar.
(câteva momente de meditaţie ascultand sunetele)

https://www.youtube.com/watch?v=ZHuTxNIpdeM
Voi ati fost pregătiţi pentru acest festival al iubirii într-un mod special. Câteodată, aceste pregătiri pot fi neplacute, dar va servesc şi va aduc un mare dar. Aceste pregătiri sunt necesare şi provin din imensa iubire a marilor lumini. Noi ne dorim atat de multe pentru voi, dorim ca fiecare dintre voi sa realizeze cât de mareata este lumina sa şi cât sunteţi de importanti pentru noi, fiecare dintre voi. Realizarea a ceea ce sunteţi, o veţi simţi foarte, foarte profund în acest festival şi, când aspectele se vor unifica se vor întâmpla multe lucruri pe care le-ati dorit mereu. Dacă ati putut privi în acea parte în care noi suntem, ati vazut ca şi noi sarbatorim festivalul iubirii şi ne pregătim deoarece nimic nu are loc la întâmplare. Fiecare cuvânt, fiecare mesaj, fiecare fiinta este aleasa de Înalţii Consilieri să aducă exact energia care este extrem de importanta în prezent, iar aceasta energie va va atinge dacă voi veţi permite. În aceste timpuri este foarte important ca voi sa realizaţi ca schimbările energetice si. Este nevoie de voi ca ceea ce sunteţi, o mare lumina într-un corp uman pe Pământ, iar noi vom face totul pentru ca voi, ca oameni pe Pământ să vă trăiţi viaţa asa cum este menita – în libertate, sanatate, abundenţa, iubire umană, pace şi siguranţa. Voi meritati toate acestea, iar noi, în acelaşi timp, vom indeparta structurile cristaline care nu va mai servesc, prin fiecare transmitere, prin fiecare cuvint şi prin fiecare mesaj.
Astfel, Kryon va cere: Respirati odata profund şi indreptati-va atentia spre profunzimea sufletului vostru. Numiti-va numele originar şi exprimati-va intenţia ca noi sa putem lucra exact asa cum este corect pentru voi în aceste timpuri şi, în timp ce voi va aflati intr-o profunda intenţie, veţi fi impământati profund la toate nivelele de marile lumini şi veţi fi pregătiţi din nou pentru ceea ce va urma , deoarece noi folosim fiecare respiratie pe care voi o faceti pentru a va aduce darurile. Mediumul Sangitar deja poarta foarte multa din energia lui Merlin în ea, şi din acest motiv noi ii vom cere sa elibereze aceasta energie şi astfel se va întâmpla.
An’Anasha 
image1

Pietre energizate

View more
image2

Cristalele de Lumină

View more
image3

Profesiile Noilor Timpuri

View more
image6

Pașii Sol'A'Vana

View more
image7

Cei 36 de Pași ai Trezirii

View more
image8

Pașii Sa'Maa'Tah

View more

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.