Omar ta satt dragă Familie,
Sunt foarte bucuroasă că sunteți aici și citiți aceste rânduri. De mai mult de 18 ani lucrez ca medium al Noilor Timpuri și multe au putut să apară în toți acești ani. Cu ajutorul celor 36 de Înalți Consilieri ai Luminii, Școala Kryon a luat ființă.
Un nou Ciclu temporal a început și multe schimbări ne așteaptă. Misiunea mea este să-i ghidez cu întreaga mea sinceritate ca medium al Noilor Timpuri, pe oamenii care rezonează cu aceste informații. Pentru mine nimic nu este de la sine înțeles și fiecare persoană îmi atinge Sufletul.
Vă doresc multă bucurie și vitalitate,
Sabine - Sangitar

Noutăți

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Eu sunt Kryon şi vă întâmpin pe fiecare dintre voi şi pe toţi împreună cu imensă iubire. Întâmpin colectivul prin cuvintele OMAR TA SATT.
Au fost realizate multe şi diferite pregătiri şi dincolo de voal, deoarece SOL’A’VANA soseşte. O energie a celei mai înalte păci vă este adusă vouă din Sursa Divină prin respiraţia lui Dumnezeu. Este un semn, deoarece SOL’A’VANA va conecta toate energiile una cu cealaltă. SOL’A’VANA vă va ajuta să vă generaţi sunetul vostru perfect personal în voi, să îl simţiţi şi, de asemenea, sunetul perfect al lui Lady Gaia. Totul se unifică plin de forţă şi pace.
Acum vă aflaţi aici, aşezaţi pe scaune. Dacă vă lăsaţi intelectul deoparte, vă deschideţi inimile şi permiteţi să acceptaţi totul, atunci miracolele vor avea loc în voi. Mai mult ca niciodată voi veţi simţi puterea radiantă care curge în voi şi care vă ridică în următorul nivel al conştiinţei.
Îngerii s-au adunat pentru a lua parte la aceste evenimente. O mare putere luminoasă şi plină de iubire, străluceşte în această încăpere. Şi voi străluciţi plini de lumină şi iubire, voi luminile divine de pe Pământ care aţi depăşit orice obstacol pentru a fi astăzi aici. Să simţiţi energiile, să lăsaţi deoparte fricile şi grijile şi doar să fiţi prezenţi pentru a vă îmbăia în mâinile lui Dumnezeu. Vă relaxaţi complet, simţiţi siguranţa, profunda unificare care va avea loc. Aveţi încredere în cuvintele lui Kryon: toate pregătirile au meritat. În prezent există foarte multă energie în reţeua planetară. Şi voi aţi simţit acest lucru. Totul se schimbă. Este foarte emoţionant pentru Kryon să vă spună aceste cuvinte, deoarece aceste schimbări care au loc deja de ceva vreme devin mai puternice pentru toţi oamenii de pe planetă, dar şi de pe alte planete.
Astfel, vom începe acest festival cu respiraţia lui Dumnezeu. Energia SOL’A’VANA va curge în voi ca picături de binecuvântare pline de o putere radiantă. Astfel, aşezaţi-vă mâinile pe inimă şi imediat, veţi simţi cu ce profunzime a energiei păcii veţi simţi siguranţa. Vom aştepta acum picăturile de binecuvântare.
(câteva momente de meditaţie ascultând sunetele)

https://www.youtube.com/watch?v=ZHuTxNIpdeM
SOL’A’VANA  vă va conduce la miracole. SOL’A’VANA vă va arăta moştenirea lui Dumnezeu care a fost lăsată pe planeta voastră. Moştenirea lui Dumnezeu va fi aprinsă de SOL’A’VANA. Prin SOL’A’VANA  v-a fost adus un Cristal al celei mai înalte energii direct din Sursa Divină. Acest Cristal – voi vorbi în limbajul vostru – este Cristalul regal, Cristalul Cristalelor. Când acest Cristal este ancorat în Merkaba voastră, imediat va absorbi energia SOL’A’VANA  mai profund în toţi cei care sunt treziţi în conştiinţa lor. Pentru cei care vor face Paşii SOL’A’VANA, dar se află încă la început, energia va putea curge în ei în modul în care este bine şi corect pentru ei în acest moment. Astfel, Cristalul SOL’A’VANA permite fiecărui om de pe Pământ posibilitatea de a face aceşti Paşi. Chiar dacă nu veţi face aceşti Paşi SOL’A’VANA, doar ancorarea Cristalului SOL’A’VANA  vă va permite să simţiţi că totul în viaţa voastră devine mai uşor. Limitările pe care vi le-aţi stabilit se vor dizolva. Veţi începe să simţiţi mult mai multă pace, linişte, siguranţă şi bucurie în viaţa voastră. Din nou şi din nou, cuvintele “Spiritualitatea nu ar trebui să restricţioneze. Spiritualitatea ar trebui să fie la fel pentru fiecare om” sunt foarte importante. Înseamnă că voi ar trebui ca prin spiritualitate, să trăiţi în iubire umană, abundenţă, sănătate, bucurie, siguranţă şi profundă pace.
Astfel, acum Kryon va ancora Cristalul SOL’A’VANA în Merkaba voastră. Kryon îi invită şi pe toţi cei care se află în această încăpere şi care poate se îndoiesc că toate acestea pot fi posibile şi care, poate nu au mai auzit asemenea lucruri înainte. Şi voi sunteţi invitaţi să fiţi prezenţi la ancorarea acestui Cristal, deoarece fiecare om poartă în interiorul său scânteia divină indiferent de religie, de culoarea pielii, de vârstă sau de calea aleasă. Nu există limitări, restricţii, există doar libertatea de a alege pentru voi. Există iubirea care vă poartă, bucuria care vă oferă putere, curajul de a acţiona şi de a vă schimba viaţa în cel mai bun mod pentru voi. Această libertate este un bun foarte preţios pentru voi. Iubirea este cea mai înaltă energie.
 
S-au adunat multe fiinţe din Univers deoarece se întâmplă  ceva aproape sfânt, deoarece, pentru prima dată vă este adus un Cristal din Sursa Divină. Este o onoare pentru Kryon să vă aducă acest Cristal prin voal direct vouă, prin energia iubirii magnetice, iar voi veţi simţi cum este să veniţi în contact cu energia Sursei Divine. Intraţi în profunda intenţie, rostiţi-vă numele original şi acordaţi-mi permisiunea de a ancora acest Cristal în Merkaba voastră. Acest Cristal, SOL’A’VANA vă va elibera şi de acele sentimente de boală fizică. Veţi simţi mult mai multă energie. Să sărbătorim SOL’A’VANA. Vom ancora acest Cristal în Merkaba voastră acum, iar Kryon vă cere să vă ridicaţi în picioare.
(câteva momente de meditaţie ascultand sunetele)
Există o planetă de care aţi auzit, se numeşte Eris. De ceva vreme, acolo s-a auzit deja sunetul perfect. Mulţi dintre voi se simt foarte conectaţi cu această planetă. Motivul este că voi v-aţi trăit viaţa pe Eris în multe încarnări. Aţi ancorat moştenirea lui Dumnezeu acolo cu cea mai înaltă lumină a voastră. Aţi lăsat urme de lumină. Astfel, Kryon vă cere acum, în aceste timpuri atât de emoţionante, să trimiteţi energia SOL’A’VANA  în reţeaua planetară şi în planeta Eris cu ajutorul Razei Inimii voastre. Când se întâmplă astfel într-un colectiv atât de mare, totul capătă o semnificaţie foarte profundă. Astfel vă invit acum să trimiteţi energia SOL’A’VANA  planetei Eris şi locuitorilor ei.
Fiecare om poartă scânteia divină în interiorul său. Când realizaţi că sunteţi mult mai mult decât doar oameni, această sămânţă divină este plantată. Când oamenii sunt pregătiţi să meargă mai departe şi să se înalţe mai sus în conştiinţa lor, să realizeze cine sunt cu adevărat, ce putere are în ei lumina divină, abilităţile deseori adormite devin din ce în ce mai puternice pe măsura ridicării conştiinţei. Când v-aţi recunoscut pe deplin, noi numim aceasta trezire. Cu o anumită expansiune energetică începem să vă numim oameni divini pe Pământ.
În prezent se vorbesc multe despre măreţia divină superioară. Măreţia divină superioară este un nivel al conştiinţei care este ridicat şi lucrează mai neutru. Lucrează pentru evenimentele care au o însemnătate mult mai largă, pentru Mama Pământ şi pentru toate planetele. Această măreţie superioară cuprinde moştenirea lui Dumnezeu pe care fiecare om o poartă în interior şi care se aprinde. Este conectată cu  SOL’A’VANA . Oamenii au şansa de a activa moştenirea lui Dumnezeu prin intermediul ei şi astfel să genereze sunetul perfect. Măreţia divină superioară vă permite să acceptaţi abilităţile care se conectează cu abilităţile voastre personale şi lucrează pline de iubire în serviciul oamenilor cu o mai mare putere radiantă.
Cu imensa iubire pe care o simt pentru fiecare dintre voi vă spun: AN’ANASHA.

Cristalul SOL’A’VANA – TONUL PERFECT
image1

Pietre energizate

View more
image2

Cristalele de Lumină

View more
image3

Profesiile Noilor Timpuri

View more
image6

Pașii Sol'A'Vana

View more
image7

Cei 36 de Pași ai Trezirii

View more
image8

Pașii Sa'Maa'Tah

View more

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.