Omar ta satt dragă Familie,
Sunt foarte bucuroasă că sunteți aici și citiți aceste rânduri. De mai mult de 18 ani lucrez ca medium al Noilor Timpuri și multe au putut să apară în toți acești ani. Cu ajutorul celor 36 de Înalți Consilieri ai Luminii, Școala Kryon a luat ființă.
Un nou Ciclu temporal a început și multe schimbări ne așteaptă. Misiunea mea este să-i ghidez cu întreaga mea sinceritate ca medium al Noilor Timpuri, pe oamenii care rezonează cu aceste informații. Pentru mine nimic nu este de la sine înțeles și fiecare persoană îmi atinge Sufletul.
Vă doresc multă bucurie și vitalitate,
Sabine - Sangitar

Noutăți

 
 
Sunt Angelika Lea. Sunt un inger al luminii si mama cosmica a multora dintre voi. Prin munca mea plina de devotament va intampin prin cuvintele OMAR TA SATT.
Am fost aleasa de Sangitar sa va transmit bucuria si lumina ca fiecare om poarta atributele sale in interior. Totusi se intampla ca multi oameni nu pot simti cu adevarat aceste atribute sau nici macar nu stiu ce ar trebui sa faca cand sunt transmise mesajele: luati darurile care va sunt aduse. Depozitele noastre sunt pline.
Angelika Lea doreste sa va aduca mai profund in constientizarea a cat este de usor sa creezi ceva pentru sine cu bucurie si usurinta. Multi oameni incearca prin forta vointei sau prin consecventa. Dar eu va spun: Universul nu recunoaste acest lucru. De asemenea, sperantele si visele pe care voi le trimiteti Universului intotdeauna va sunt aduse inapoi in aceasta forma. Cand sperati la ceva vi se acorda speranta. Cand va doriti ceva vi se acorda energia dorintei. Este foarte important ca voi sa intelegeti profund in voi ca atunci cand va indreptati spre Univers sau vreti sa creeati ceva in viata voastra, sa fiti recunoscatori pentru ceea ce se dezvolta. Sa nu va puneti intrebari plini de indoieli. Multi oameni inca se simt nevrednici. Ei pur si simplu nu indraznesc  sa accepte abundenta in intreaga sa forma. Vi se spune atat de des: nu sunteti suficient de buni. Dar deseori voi singuri puneti presiune asupra voastra. In manifestare aceasta presiune blocheaza ceea ce voi chiar va doriti sa creati.
Exista o energie, bucuria dumnezeiasca, Energia Eleua. Doar cu aceasta energie voi puteti creea, puteti creea mereu fara ganduri, motivatii care ar vrea sa va convinga ca nu puteti creea prea mult si nu aveti dreptul sa va doriti prea multe. Aveti incredere in cuvintele pe care vi le adresez: TOTUL ESTE POSIBIL  ATUNCI CAND PROVINE DIN INIMA SI SUFLET. Usurinta este aici o energie foarte importanta. Angelika Lea va cheama sa va abandonati in energii, acum cand va transmit mesajul: Respirati bucuria, bucuria cereasca, Energia Eleua profund in voi. Intrati in contact cu copilul vostru interior, cu grupul vostru de ingeri si ganditi-va la o situatie din exterior pe care ati dori sa o schimbati, sau la ceva ce v-ati dori sa aveti. Care ar fi cel mai frumos lucru pentru voi? Poate este iubirea umana, sanatatea, siguranta, pacea, abundenta? Sau poate este doar zambetul unei fiinte dragi? Poate doriti sa va eliberati de presiunea de a nu va simti suficient de buni? Ce credeti, ce exista in viata voastra umana din dualitate ce va blocheaza? Voi nu v-ati nascut pentru a suferi. V-ati nascut pentru a trai, pentru a iubi.
Singura, chakra voastra Alfa se deschide. Poate exista o situatie in viata voastra care va impovareaza. Simtiti aceasta situatie acum in felul in care ati simtit-o intotdeauna. Acum, Angelika Lea va incepe sa lase Energia Eleua, bucuria cereasca  sa curga in voi. Poate veti reusi sa va transformati gandurile si sentimentele cu Energia Eleua. Permiteti-va sa simtiti ca acest sentiment s-a schimbat, ca lumina a sosit, ca bucuria este prezenta.
Acum va cer sa va imaginati o situatie, o dorinta pe care o purtati in voi. Ceva ce ati dorit mereu dar a fost de neatins. Acum, Angelika Lea va va aduce curente energetice care, daca sunteti deschisi, va vor arata ca aceasta dorinta a sosit deja de mult timp. Este deja alaturi de voi. Depinde doar de voi sa o acceptati. Simtiti schimbarea si deveniti constienti ca, uneori, lucrurile mici va imbogatesc viata. Cand, de exemplu, va plimbati pe langa o pajiste verde, puteti mirosi florile, puteti simti vantul pe pielea voastra. Cand soarele straluceste in fata voastra, cand intalniti o persoana care va zambeste, cand simtiti iubirea pentru voi, aveti ganduri iubitoare pentru voi, pentru corpul vostru, pentru sufletul vostru, pentru lumina voastra divina. In limbajul uman sunt atat de multe cuvinte care nu va ajuta deloc. Cat de des va auziti spunand: ar fi atat de frumos, dar... Pur si simplu renuntati la acest cuvant “dar” si concentrativa pe: este frumos. Este abundenta. Sunt corect si bine exact asa cum sunt. Ma iubesc exact asa cum sunt.
Cateodata exista situatii sau oameni din dualitate care va ranesc, dar aceasta rana se poate ancora in sufletul vostru doar daca ii permiteti. Fiti marinimosi si priviti in ochii oamenilor care v-au ranit si veti putea vedea ca si ei poarta in ei iubirea. Voi toti aveti aceasta inima divina si aceasta divinitate in voi. Fiecare om poarta libertatea de a decide unde isi concentreaza gandurile sau ce cuvinte rosteste. Cateodata este in special important sa rostiti cuvinte de iubire atunci cand ceilalti oameni par sa va raneasca. Ce este cu adevarat important in aceste timpuri cand energiile se schimba atat de mult? Este important sa vedeti ca bucuria si lumina, iubirea pentru voi sunt o parte importanta a trezirii constiintei.
Daca exista oameni care, poate, nu inteleg directia voastra spirituala, purtati in inima voastra iubirea si pentru ei. Si ei au fost influentati de cuvintele altor oameni. Exista atat de multe directii, atat de multe cai ale spiritualitatii, atat de multe religii sau pur si simplu iubire. Si toate sunt corecte. Fiti generosi cu oamenii pe care ii intalniti, dar mai presus de toate fiti generosi cu voi. Cat de des va intrebati: Sunt destul de buna ca mama, tata, sotie sau sot, copil sau prieten? Sunt destul de bun pentru cei 36 de Inalti Consilieri? Sunt in profunda intentie? Intrebati-va copilul interior si acesta va va raspunde, deoarece mesajul nostru va fi mereu acelasi: exact asa cum sunteti, sunteti bine si corect. Exact asa cum sunteti, noi va iubim imens de mult. Noi va aducem aceste mesaje cu o atat de mare bucurie si dedicare. Cand voi puteti primi aceste daruri cu aceeasi bucurie si dedicare veti observa imediat ca va puteti creea viata asa cum este bine si corect pentru voi.
Eu, Angelika Lea, va spun fiecaruia dintre voi cu iubirea mea
An’Anasha.
image1

Pietre energizate

View more
image2

Cristalele de Lumină

View more
image3

Profesiile Noilor Timpuri

View more
image6

Pașii Sol'A'Vana

View more
image7

Cei 36 de Pași ai Trezirii

View more
image8

Pașii Sa'Maa'Tah

View more

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.