Omar ta satt dragă Familie,
Sunt foarte bucuroasă că sunteți aici și citiți aceste rânduri. De mai mult de 18 ani lucrez ca medium al Noilor Timpuri și multe au putut să apară în toți acești ani. Cu ajutorul celor 36 de Înalți Consilieri ai Luminii, Școala Kryon a luat ființă.
Un nou Ciclu temporal a început și multe schimbări ne așteaptă. Misiunea mea este să-i ghidez cu întreaga mea sinceritate ca medium al Noilor Timpuri, pe oamenii care rezonează cu aceste informații. Pentru mine nimic nu este de la sine înțeles și fiecare persoană îmi atinge Sufletul.
Vă doresc multă bucurie și vitalitate,
Sabine - Sangitar
 
Sunt Kryon. În lumina inimilor a energiei iubirii magnetice vă întâmpin pe toți și pe cei care au sosit azi aici, prin sunetele OMAR TA SATT. Ați experimentat atât de multe în aceste zile! Vă pot spune că s-au petrecut deja câteva miracole intense. Deseori sunt miracolele mici cele care ne ating foarte mult dar și miracolele mai mari și pentru noi este o mare bucurie și onoare să vă vedem împreună, să vă privim iubirea și lumina. Expansiunea conștiinței a avut loc într-un mod intens și astăzi, prin intrarea lui Lumina în corpul mediumului, va atinge punctul culminant. O lumină strălucitoare precum un soare – așa vedem energiile de aici din acest spațiu. Indiferent dacă aveți îndoieli, indiferent de calea aleasă, fiecare om este la fel de binevenit și fiecare om este iubit imens de mult deoarece noi putem vedea că fiecare om poartă lumina divină în interior și a acționat după impulsul sufletului.
S-a decis ca, din nou, cu o imensă putere a radianței, picăturile de binecuvântare ale vindecării să vă fie transmise. Pentru aceasta, din partea noastră este nevoie de multe pregătiri dar intenția și iubirea noastră sunt atât de puternice încât realizăm cu drag toate acestea pentru voi. Astfel, bucurați-vă de aceste picături intense ale binecuvântării în sunetele Realității Divine.
 
(https://youtu.be/_iu-t1n821M)
image1

Pietre energizate

View more
image2

Cristalele de Lumină

View more
image3

Profesiile Noilor Timpuri

View more
image6

Pașii Sol'A'Vana

View more
image7

Cei 36 de Pași ai Trezirii

View more
image8

Pașii Sa'Maa'Tah

View more

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.