Omar ta satt dragă Familie,
Sunt foarte bucuroasă că sunteți aici și citiți aceste rânduri. De mai mult de 18 ani lucrez ca medium al Noilor Timpuri și multe au putut să apară în toți acești ani. Cu ajutorul celor 36 de Înalți Consilieri ai Luminii, Școala Kryon a luat ființă.
Un nou Ciclu temporal a început și multe schimbări ne așteaptă. Misiunea mea este să-i ghidez cu întreaga mea sinceritate ca medium al Noilor Timpuri, pe oamenii care rezonează cu aceste informații. Pentru mine nimic nu este de la sine înțeles și fiecare persoană îmi atinge Sufletul.
Vă doresc multă bucurie și vitalitate,
Sabine - Sangitar
 
Sunt Adamis, sunt o lumină a iubirii magnetice, tatăl luminii magnetice. Prin sunetele OMAR TA SATT vă întâmpin pe toți și pe fiecare dintre voi. Este o onoare și o bucurie pentru mine să vă transmit energia NA’NAAM. Provin din Universul Quadril 5. Energiile originare magnetice care poartă sunetele NA’NAAM și luminile magnetice sunt responsabile să expansioneze cu energia NA’NAAM întregul Univers. Din acest motiv energia NA’NAAM este și o energie de legătură și este necesară în toate Universurile. Este ca o rețea în care vibrează sunetele creației lui Dumnezeu TORA’AN’TARIA. Înainte ca Noul Ciclu să fi sosit pe planeta voastră, nu a fost posibil ca energiile NA’NAAM să vă fie aduse. Radianța lor ar fi fost prea puternică pentru oameni dar și pentru planetă. Și planeta voastră a trebuit să fie stabilizată cu energiile iubirii magnetice și din acest motiv, multe lumini magnetice au decis să vină în primul Univers Central și să vă aducă energia iubirii magnetice și să o răspândească pe întreaga planetă. Acesta a fost un proces foarte profund care încă se desfășoară deoarece energia magnetică are mereu grijă ca celulele voastre să se reorienteze mereu și mereu spre noile vibrații. Cu ajutorul energiei iubirii magnetice a fost posibil pentru prima dată ca lumina voastră să se expansioneze la  88% și chiar mai mult decât atât.
Mulți dintre voi au preluat foarte intens această energie a iubirii magnetice cu multe tipare energetice. În Noul Ciclu, energia magnetică a iubirii va fi transmisă în continuare împreună cu energia NA’NAAM. Diferența între aceste energii este că energia NA’NAAM înainte să curgă în aspectul fizic, străbate cele 12 straturi ale sufletului vostru. Acesta este un proces profund. Atunci când energia NA’NAAM este ancorată în cele 12 straturi ale sufletului vostru, acest lucru înseamnă că și sunetul creației lui Dumnezeu TORA’AN’TARIA este depus acolo. Sufletul vostru este atins în mod profund de către sunetul creației lui Dumnezeu deoarece și sufletul vostru poartă un sunet personal al creației. De fiecare dată când oamenii ne cer energiile, acestea sunt trimise către ei. Indiferent ce energii ne cereți, ele vă sunt transmise. În toate aspectele voastre puteți prelua aceste energii care vă sunt transmise în lumina originară care ați fost cândva cât ați venit pe Solvana și nu ați purtat un corp fizic. Corpul fizic s-a format doar de-a lungul epocilor care au urmat. Este foarte dificil pentru corpul fizic să absoarbă toate energiile dar cu ajutorul energiei NA’NAAM acest lucru va fi posibil.
Abia după ce această energie va curge prin toate straturile sufletului vostru, deabia atunci va realiza un contact cu aspectul vostru fizic. Energia NA’NAAM liniștește aspectul vostru fizic și atunci când aspectul vostru fizic este liniștit puteți fi în pace și puteți simți bucuria vieții. În dualitate ați învățat că aspectul fizic poate avea multe simptome. Energiile dualității au intrat în aspectul fizic și au apărut simptomele corpului de lumină, bolile și moartea corpului fizic. Acest lucru provoacă frică în oameni și dacă apare frica în suflet și în corp apare un circuit care nu poate fi oprit decât dacă este înțeles. Nu apare doar frica de durere, de simptome fizice ci și frica de bătrânețe, frica de decădere a aspectului fizic. Dar această spirală în care voi sunteți prinși în dualitate se naște și este menținută prin gândurile colective ale tuturor oamenilor.
Voi, cei care ați sosit aici, care stați așezați pe locurile voastre și sunteți conștienți, vouă vă vorbesc acum. Cine vă spune că acest circuit nu poate fi întrerupt, că acest lucru nu este ușor pentru voi? Aveți nevoie de aspectul fizic pentru a trăi această încarnare. Dar aspectul fizic nu a luat naștere pentru ca voi să simțiți durerea, pentru ca celulele voastre să îmbătrânească și inima să bată tot mai slab. Bineînțeles că în dualitate s-a făcut tot posibilul ca voi să credeți acest lucru. Când vă confruntați cu simptome atunci credeți cel mai intens acest lucru. Cel mai mult vă ajută să conștientizați, să recunoașteți cu adevărat că acest circuit poate fi întrerupt. V-aș putea da multe exemple de oameni, de lumini divine care au venit pe Pământ și care poartă un corp fizic la fel ca voi dar nu îmbătrânesc, nu au dureri, nu decad. Ei au ieșit din acest circuit și au înțeles în inima lor că acest lucru poate fi posibil. Acum, cu energia NA’NAAM, este mult mai ușor ca acest proces să fie întrerupt. Sufletul vostru va prelua aceste energii împreună cu sunetul creației lui Dumnezeu și le va purta spre aspectul fizic. Pentru acest lucru este nevoie de deschidere. Chiar dacă aveți îndoieli că acest lucru este posibil, puteți întrerupe circuitul dacă sunteți deschiși, dacă ieșiți din energia gândurilor colective, din tot ce ați învățat, din tot ce vi s-a spus și din tot ce ați trăit voi cu corpul vostru. Asta înseamnă deschidere. În această deschidere energiile NA’NAAM se pot expansiona. Bineînțeles că acest lucru nu se întâmplă de azi pe mâine dar la unii oameni se poate întâmpla instantaneu. Este posibil, celulele voastre sunt deja expansionate și s-au aliniat noii energii iar acum vor fi umplute cu energia NA’NAAM, energia magnetică originară. Înaltele energii din Univers, și ele sunt încântate de aceste energii.
Dacă sunteți deschiși și pregătiți să vă deschideți limitele atunci veți simți multe minuni intense acum, la transmisia acestei energii. Pregătiți-vă respirând profund într-un ritm așa cum este bine pentru voi. Rostiți-vă numele originar și dați-ne permisiunea de a vă transmite energiile NA’NAAM. Puteți avea încredere și vă puteți abandona acum când prin sunetele Realității Divine, acest proces va avea loc. Puneți-vă mâinile pe genunchi cu palmele orientate în sus și primiți strălucirea NA’NAAM. Simțiți cum această energie circulă prin toate straturile sufletului vostru și simțiți sunetul creației lui Dumnezeu. AN’ANASHA.
 
(https://youtu.be/RxabLA7UQ9k)
image1

Pietre energizate

View more
image2

Cristalele de Lumină

View more
image3

Profesiile Noilor Timpuri

View more
image6

Pașii Sol'A'Vana

View more
image7

Cei 36 de Pași ai Trezirii

View more
image8

Pașii Sa'Maa'Tah

View more

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.