Noutăți

 

 

 

 

 
Sunt Seraphis Bey și vă întâmpin prin sunetele OMAR TA SATT. Întâmpin colectivul care s-a adunat pentru a fi aici, pentru a trăi miracole, pentru a prelua energie, pentru a se expansiona, pentru a asculta mesajele.
Seraphis Bey a fost ales să vă aducă mesaje despre abundență. Voi știți că Sangitar este că călătoare prin stele și deseori discută cu noi pentru a ne explica ce este important pentru oameni în dualitate și ce se întâmplă. A fost un proces foarte important, deoarece abundența este o energie care în Univers există mereu. Abundența este o energie care în Univers leagă multe. Prin aceasta evoulează și deseori abundența în Univers are o altă semnificație decât în dualitate. În dualitate, deseori abundența, ca energie este primită foarte greu de oameni, deoarece apar judecăți. O abundență în iubire, o abundență în bucurie, o abundență în expansiune și abundența materială, pentru toate acestea, la oameni există judecăți, la foarte mulți oameni. Totuși se întâmplă ca, în alte Cicluri temporale, oamenii au depus un jurământ de sărăcie sau de castitate, de a renunța la iubirea umană. Au fost realizate multe jurăminte, nu era permis să vorbiți și multe din acestea încă le purtați în voi. În această încarnare acum, abundența este judecată mult de către oameni și pare ceva negativ, dar omul are dreptul să primească orice fel de abundență, așa cum îi este adusă.
Nu mă refer doar la abundența financiară, ci și la abundența în iubire, în bucurie, în expansiune, în iubirea umană. Abundența este o energie la fel ca oricare alta, poate fi adusă unui om și se conectează acolo dacă este binevenită. Întrebarea este: spuneți bun venit abundenței în viața voastră? Sau purtați tipare ale credinței în voi și devine imposibil astfel să acceptați abundența.
Deseori observăm că oamenii nu se simt bine atunci când primesc abundența, chiar și abundența bucuriei, mulți oameni nu și-o permit. De asemenea, abundența iubirii este greu de acceptat. Chiar există oameni care se poticnesc atunci când preiau energii divine, iubirea absolută, cred că nu o merită. Astfel, abundența este o mare problemă pentru oamenii din dualitate. Este important să înțelegeți că noi, în Univers, creăm foarte multă prosperitate și ne dorim foarte mult să v-o aducem. Ați fi dispuși să iubiți aceste energii și să le primiți?
Urmați cuvintele lui Seraphis Bey și respirați profund de câteva ori. Intrați profund în liniștea din voi, în divinitatea din voi. Unificați-vă chakrele și expansionați-vă precum un soare. Deschideți-vă acum Ochiul interior și observați viața voastră din prezent. Unde opriți abundența? Vă ofer timpul necesar pentru a observa situațiile unde nu primiți prosperitatea pentru voi sau poate că nu vă simțiți bine. Observați aceste situații fără a le judeca.
Observați acum unde v-ați dori mai multă prosperitate în viața voastră și cum s-ar transforma viața voastră dacă ați accepta abundența, dacă ați iubi cu adevărat abundența.
Activați-vă acum Raza Inimii și așezați pe vârful ei Cristalul Runa. Seraphis Bey vă întreabă: sunteți pregătiți să primiți abundența în viața voastră? Să iubiți abundența care vă este adusă? Dacă acceptați, vom realiza o inițiere, energia abundenței va fi ancorată în Raza Inimii. Se întâmplă prin sunetele din Realitatea Divină.
(…)
Dacă v-ați aflat într-o intenție profundă de a accepta cu iubire energia abundenței, a prosperității, atunci Raza Inimii strălucește și puteți simți acest lucru. Acum permiteți Razei Inimii voastre să vibreze în voi cu Cristalul Runa, în sensul invers al acelor de ceasornic, în forma unui 8 culcat.
Abundența este o energie la fel de vie ca orice altă energie care circulă în voi. Toate aceste energii se expansionează atunci când vă apropiați de ele cu intenție profundă, iubire, atenție conștientă. Așa este în cazul abundenței. Folosiți această energie, folosiți Raza Inimii și aduceți-o oricând doriți în situațiile în care, pentru voi, această energie este deosebit de importantă, nu vă sfiiți să primiți energia abundenței așa cum v-a fost adusă. Este ceva minunat și vă puteți da voie să primiți această energie. Alimentați abundența bucuriei, a siguranței, a iubirii, folosiți această energie pentru viața de zi cu zi.
Eu, Seraphis Bey îmi iau rămas bun prin cuvintele: sunteți iubiți incomensurabil.
An’Anasha
 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.