Noutăți

 

 

 

 

 
Sunt Sherin. Sunt ființa înțeleaptă din Semințele Stelare, sunt protectoarea Planetei An’Arina. Pentru mine este o mare bucurie să vă întâmpin prin sunetele din Realitatea Divină, OMAR TA SATT, să vă invit cu câteva dintre aspectele voastre să călătoriți spre o Planetă plină de viață, plină de bucurie. Acolo sunt multe pregătite pentru voi.
Pentru voi este foarte incitant să întâlniți locuitorii unei alte Planete, să vă conectați, să discutați și, poate că acolo, în acea hologramă în care vă vom conduce, veți putea prelua multe pentru voi, deoarece acești locuitori au trecut printr-o mare transformare. Transformarea timpurilor. Această Planetă a fost adusă înapoi în liniile magnetice divine. Aici este important să deveniți conștienți că este cu adevărat posibil ca voi, cu câteva aspecte să călătoriți pe altă Planetă. Universul este plin de viață, sunt multe Planete locuite, totul este viu, totul este interconectat.
Respirați lumina iubirii în interiorul vostru. Cu această iubire dați-vă voie să fiți conduși în profunzimea din voi. În timp ce voi, cu o intenție profundă, vă unificați chakrele, noi vă vom împământa la toate nivelele.
Simțiți o energie caldă, ocrotitoare. Lumina divină din voi se expansionează și vă chemați ajutoarele voastre interioare. Ajutoarele voastre interioare sunt energii vii din voi care vă susțin, care vă iubesc, care vă onorează. Rugați-l pe Îngerul Auriu din voi să unifice cât mai multe dintre aspectele voastre, atât cât este posibil pentru voi în acest moment.
Respirați de trei ori profund. Eu voi conduce aspectele voastre într-o altă dimensiune. Simțiți schimbarea energiei. Vedeți An’Arina. Cu tot ceea ce sunteți, absorbiți această energie. Este o energie curată, clară și plină de bucurie. Am pregătit pentru voi o hologramă. Atunci când veți păși în această hologramă, Planeta Markoos se va deschide pentru voi și veți vedea multe ființe. Poate doriți să vă conectați cu acestea. Și ele sunt deschise pentru aceasta. Conștientizați că este Realitatea Divină și rostiți-vă numele originar.
Vă conducem acum în această hologramă și acolo veți avea timp să priviți peste tot. Aveți încredere și bucurați-vă. Aceste ființe sunt meritoase și le veți cunoaște acum.
(…)
Acum a sosit timpul de a vă lua rămas bun de la aceste ființe. Poate le puteți dărui un cadou, un Cristal.
Știu că nu este ușor să vă luați rămas bun, dar retrageți-vă acum. Sherin va aduce înapoi aspectele voastre. Respirați din nou, de 3 ori în mod profund.
Indiferent ce ați văzut, ce ați comunicat, este un mare dar care trebuie onorat. Mulțumiți ajutoarelor voastre interioare. Sherin poartă un An’Anasha auriu spre voi.
An’Anasha
 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.