Noutăți

 

 

 

 

 
Festival Kryon toamnă 2020 – 27-29 Noiembrie 2020
Cu toții trecem printr-o perioadă foarte intensă. Cuvintele pot descrie cu greu ce înseamnă tot ceea ce se întâmplă pentru noi toți. Niciodată până acum nu a fost mai necesar să transmitem, timp de 3 zile, energii luminoase atât de enorm de puternice. Toți pot simți cât de multe din exterior se schimbă dar și din interiorul fiecărei persoane. Deși perioada de tranziție nu este ușoară, încrederea crește iar dorul se expansionează din ce în ce mai profund. Sunt foarte fericită să experimentez acest Festival împreună cu voi și sunt profund recunoscătoare că acest lucru este posibil. Tiparul energetic de bază al Festivalului este compasiunea.
A voastră,
Sabine Sangitar
 Vineri – 27 noiembrie 2020 – Seminarul ”Manush, chemarea”
Draga mea Familie,
Este extrem de important ca ființele naturii să intre pe deplin în dimensiunea noastră. De aceea am decis ca împreună cu lumea spirituală să realizăm un seminar despre ființele naturii. Sunt foarte multe informații noi și importante. Voi face tot posibilul să vă ajut să vă conectați foarte profund cu aceste ființe minunate. Vor fi realizate unele inițieri și, bineînțeles, vor fi oferite transmisii.
Heiko El’Shara va susține acest seminar cu meditațiile sale minunate și vindecătoare.Ne bucurăm că vom petrece această zi împreună cu voi,
Sabine Sangitar și Heiko El’Shara
Seminarul conține 5 meditații și un suport scris.
Cost 100 ron (pentru mai multe detalii, comenzi sau alte întrebări, ne puteți scrie pe adresa This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.)
 
Sâmbătă 28 noiembrie 2020 – Festivalul Kryon
Melek Metatron – Picaturile de binecuvantare ale compasiunii
Sai‘Ba’Emh - Informatii despre noul Cristal al Compasiunii AN’THEAA
Kryon - explicatii
Isus – O profunda initiere in Cristalul AN’THEAA
Myriel – Conexiunile Spiritului Mistic Vindecator cu Cristalul AN’THEAA
Ingerul Iubirii – Cuvinte de iubire, vindecare si incredere
 
Duminică 29 noiembrie 2020– Festivalul Kryon (în curând)
Melek Metatron - Picaturile de binecuvantare
Naburaa – Reteaua planetara
Shan’Shija – Campul Sa’Maa’Tah
Isus – Ancorarea Cristalului An'Theaa in Sa’Maa’Tah
ANO’A’DAAM – informatii, actiune si cunoastere
Avaar – Energia vindecatoare Weiadeeana
 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.