Noutăți

 

 

 

 

 
 Dragă Familie a luminii albastre-aurii,
Festivalul Kryon înseamnă mult pentru noi. În special în sitația din prezent este cu atât mai frumos și mai valoros să simțim conexiunea și apartenența, să ascultăm mesajele lumii spirituale și să ne îmbăiem în energii. Așa cum știți deja, Festivalul Kryon nu se poate organiza ca până acum și din acest motiv va avea loc un Festival Kryon online, pentru prima dată, astfel încât să puteți participa la toate transmisiile din cele 3 zile.
Să organizăm Festivalul Kryon online este ceva nou și neobișnuit pentru toți dar putem deja să simțim cât de incredibil de intens și extraordinar va fi acest Festival. Un colectiv mare a fost întotdeauna de o mare importanță pentru Festivalul Kryon. Deoarece acest colectiv nu se poate întâlni fizic de această dată, Sangitar va realiza foarte multe pregătiri energetice complexe înainte și în timpul Festivalului. Va aduna înaltele energii ale colectivului pentru a realiza doar ceea ce este cel mai înalt și cel mai bine pentru toți participanții.
Ne bucurăm foarte mult că Festivalul nostru poate avea loc în acest mod deși ne este foarte dor de voi toți și sperăm că ne vom întâlni cât mai curând.
Sabine Sangitar, Heiko El’Shara și echipa Shimaa
Program
Vineri, 3 iulie 2020: Seminarul ”Lumina Nyoonică”  
Acest seminar este de o mare însemnătate și este o pregătire pentru următoarele zile ale Festivalului. Seminarul ”Lumina Nyoonică” este adaptat noilor energii. Datorită marelui eveniment spiritual din Univers, această lumină vie poate să vină la noi dintr-un alt Univers. Lumina Nyoonică este o energie originară și acționează foarte profund pentru Planeta noastră SOL'A'VANA. O va aduce înapoi ACASĂ. Este o mare binecuvântare pentru noi toți. Pentru ca lumina Nyoonică să fie absorbită de oameni, este nevoie de una sau mai multe inițieri care vor avea loc în această zi. Este nevoie de aceste inițieri pentru a absorbi cât mai profund energiile din următoarele zile.
”Lumina Nyoonică, această energie primordială, a ajuns în Universul nostru și, la fel cum a fost cu Kryon, s-a contopit cu multe lumini și ființe. În această contopire, ființele care poartă această lumină, cum ar fi Sai’Ba’Emh care este în Universul nostru, pot fi chemate și pot acționa împreună cu noi. Este nevoie de inițieri deoarece meridianele noastre nu sunt pregătite pentru Lumina Nyoonică. Prin aceste inițieri încep să se pregătească și vom putea absorbi Lumina Nyoonică, vom putea să o expansionăm și apoi să acționăm cu ea.”
Seminarul conține 6 meditații  și un suport scris. 
Cost 100 ron (pentru mai multe detalii, comenzi sau alte întrebări, ne puteți scrie pe adresa This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.)

 

Sâmbătă, 4 iulie 2020 
Prima parte:
A 2-a parte:
A 3-a parte:
A 4-a parte:
A 5-a parte:
Duminică, 5 iulie 2020: 
Prima parte:
A 2-a parte:
A 3-a parte:
A 4-a parte:
A 5-a parte (ultima):

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.