Noutăți

 

 

 

 

 

Iubita mea Familie,

Cum să găsesc cuvintele potrivite pentru ceva ce atinge sufletul atât de profund? Pentru mine, un Festival Kryon este ca o reuniune de Familie. O Familie în care mă simt protejată și în siguranță. Nu pot repeta suficient de des cât de mult vă iubesc!

De când cu QUIN'TAAS simt o mai profundă apropiere iar multele schimbări ajung să fie realizate. Atmosfera de la Festival a fost întotdeauna specială dar, de data aceasta, am simțit-o ca incredibil de emoționantă, plină de căldură și de o profundă siguranță. AN'ANASHA pentru iubirea voastră!!!

A voastră,

Sabine - Sangitar

 

 

 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.