Iubita mea Familie,

Cum să găsesc cuvintele potrivite pentru ceva ce atinge sufletul atât de profund? Pentru mine, un Festival Kryon este ca o reuniune de Familie. O Familie în care mă simt protejată și în siguranță. Nu pot repeta suficient de des cât de mult vă iubesc!

De când cu QUIN'TAAS simt o mai profundă apropiere iar multele schimbări ajung să fie realizate. Atmosfera de la Festival a fost întotdeauna specială dar, de data aceasta, am simțit-o ca incredibil de emoționantă, plină de căldură și de o profundă siguranță. AN'ANASHA pentru iubirea voastră!!!

A voastră,

Sabine - Sangitar

 

 

 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok Decline