Noutăți

 

 

 

 

 
Kryon:
  • Un nou an a început în timpul vostru liniar
  • Acționăm pentru Lady Shyenna
(dacă aveți o baghetă NIHA’NARAS țineți-o în palma stângă în timpul transmisiei)
 
Sunt Kryon. Vă întâmpin prin sunetele OMAR TA SATT . Sunt lumina iubirii magnetice dar și mult mai mult. Sunt fuzionat cu grupul unui Înger luminos care vă iubește imens de mult, care iubește întregul colectiv și se îndreaptă spre voi pentru a vă transmite mesajele prin Sangitar.
În timpul liniar a început pentru voi un nou an și ați manifestat în voi foarte multe speranțe, așteptări și dorințe pentru acest nou an. Este un timp bun deoarece, din punct de vedere energetic, va fi un an al manifestării. Ați intrat în schimbări și le-ați urat bun venit. Aceste schimbări se vor expansiona acum iar energia, energia Realității Divine se va arăta chiar și mai intens. Este nevoie de curaj, este nevoie de atenție dar, mai presus de toate, este nevoie de încredere pentru ca, în aceste timpuri noi, să realizați Pașii care sunt necesari pentru a permite noului să se expansioneze și să se manifeste pe minunata voastră Planetă.
V-am transmis mesajul că structurile de putere nu se vor mai putea menține și, chiar acum, la începutul acestui an, în timpul liniar, puteți observa peste tot în lume cum oamenii se adună și ies pe străzi pentru a se apăra în fața puterii exercitate asupra lor. Și deseori ei vor avea succes deoarece oamenii simt, ei simt schimbarea prin fiecare respirație pe care o fac chiar dacă nu știu exact de ce, ei simt totuși că nimic nu mai este la fel cum era. Toți pot vedea acest lucru în exterior și toți se gândesc cum vor evolua lucrurile. Dar și ceea ce nu puteți vedea, în special ceea ce majoritatea oamenilor simt în interiorul lor, este ceva esențial. În special în acest an, oamenii vor simți că nimic nu mai este în ei așa cum a fost. Nu se vor mai putea baza atât de mult pe minte. Noua simțire se stabilizează la fel ca noua gândire. Marea conștiință este creată și conștiința Planetei strălucește în energiile luminoase Quin’Taas.
Lady Shyenna are nevoie, la fel ca și voi, de o intensă alimentare energetică, în special de atenție și curaj deoarece expansiunea progresează foarte repede. Și la fel cum și voi aveți nevoie de curaj, și Lady Shyenna are nevoie de curaj. Conștiința Planetei are nevoie de curaj și atenție. Pentru voi, personal, multe se vor schimba în acest an dacă veți permite și dacă sunteți pregătiți. Dacă în ultimii ani din timpul liniar au avut loc pași mici cu schimbări mici, acum vor avea loc pași mari cu schimbări mari. Aveți oportunitatea de a decide în mod conștient în fiecare zi. Începeți fiecare zi cu o decizie conștientă. Decizia de a expansiona încrederea. Decizia de a absorbi energiile intense ale Realității Divine și de a face din Realitatea Divină casa voastră. Nu vă lăsați atrași în dualitate de frici și griji deoarece acolo nu veți găsi nici o soluție. Acest lucru nu va mai fi posibil pentru voi.
Profund conectat cu conștiința Planetei, cu steaua tetraedru a lui Lady Shyenna, vă rog să o sprijiniți pe Lady Shyenna pe măsură ce ascultați (citiți) aceste cuvinte respirând tot mai profund în voi SOL’A’VANA (Cristalul Unificării). Intenția voastră este caracterizată de iubirea pentru Lady Shyenna, vă abandonați profund și prin fiecare respirație pe care o faceți vă expansionați precum un soare. Simțiți Chakra aurie a Inimii și tot mai profund, respirația vă poartă în interiorul vostru. Sunteți pe deplin în voi. Și ca de la sine, când vă rostiți numele originar, toate canalele voastre se deschid. Vă conectați profund cu Lady Shyenna. Sunteți toți Shimaa (Lumina Sufletului) uniți în această iubire profundă față de Lady Shyenna, uniți într-un mare colectiv plin de lumină, corpuri luminoase strălucitoare. Vă rostiți din nou numele originar, în mod conștient, sunet cu sunet. Puteți simți profunda conexiune cu Lady Shyenna? Activați-vă Raza Inimii și puneți pe vârful ei Cristalele AMA’NAA (Curaj), ANSHAA (Fortificarea abilităților spirituale) și TAHI’TAA (Atenție/Intenție). Lăsați acum Raza Inimii voastre cu Cristalele să curgă prin Chakra voastră EDINAA (noua chakră rădăcină), prin Chakra voastră Omega, profund în conștiința lui Lady Shyenna. În același timp, noi vă vom folosi ca și canale și vom trimite prin voi energie lui Lady Shyenna. În timp ce voi trimiteți Cristalele lui Lady Shyenna, o puteți contacta pe Lady Shyenna, puteți vorbi cu ea așa cum este bine și potrivit pentru voi. Vom începe acum transmisia.
(acordați-vă câteva momente)
Zauberlicht - Benjamin Chamuel Heller - https://youtu.be/MldCIWAU0vM
 
Retrageți-vă acum Raza Inimii și fiți siguri că aceste transmisii sunt benefice pentru Lady Shyenna, pentru întreaga Planetă. Și la final veți primi darul picăturilor de binecuvântare. Picăturile de binecuvântare ale energiei Eleua vor curge peste voi. Începeți-vă anul cu această bucurie cerească. Faceți din fiecare zi cea mai frumoasă zi a voastră și bucurați-vă de viață. A NI O’HEVED O’DRACH. Și prin sunetele Realității Divine vom face să curgă peste voi picăturile de binecuvântare.
AN‘ANASHA
 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.