Noutăți

 

 

 

 

 
Iubita mea Familie,
A fost un Festival minunat și foarte intens. Au putut fi realizate multe vindecări și eliberări. Energiile au fost echilibrate, bioritmul a fost adaptat și au fost realizate pregătiri pentru al Treilea Timp.
Încoronarea, unificarea tuturor frecvențelor a fost foarte emoționantă. Planeta noastră SOL'A'VANA.
Sunt foarte mândră că mi se permite să fiu medium și vă iubesc foarte mult.
A voastră - Sabine Sangitar

 

 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.