Noutăți

 

 

 

 

 
Transmisă prin Sabine Sangitar în 6 Ianuarie 2016 – 19:30
Kryon:
·         Priviți schimbările
·         Dualitatea se inflamează
·         Noua energie este alimentată
Sunt Kryon. Cu energia iubirii magnetice pe care v-o aduc și prin sunetele OMAR TA SATT vă întâmpin și ating profunzimea sufletului vostru. Energia lui Kryon luminează foarte intens în acest moment. O puteți simți prin fiecare respirație pe care o faceți.
Schimbarea energetică progresează și se expansionează. Priviți spre oameni și vedeți ce se întâmplă. Priviți schimbările care au loc pe planeta SOLVANA. Priviți cum Lumina se expansionează. Inepuizabilă, lumina aurie se expansionează și vă atinge. Atât de multe schimbări își găsesc calea iar noi, de dincolo de voalul atât de subțire, privim spre planeta voastră.Energiile încep să curgă, energiile deciziilor. Și astfel a fost decis și i s-a cerut lui Sangitar să se focalizeze intens pe energia Pionierilor și pe energia Respirației lui Dumnezeu SOL'A'VANA  să le alimenteze și cu o profundă intenție să răspândească aceste energii pe planeta voastră. Puteți vedea schimbările. Oriunde vă aflați priviți ce se întâmplă pe planeta voastră. Și fiecare mică schimbare poartă ceva foarte măreț în sine.
Vă transmitem foarte multă energie în această perioadă și, în mod inepuizabil puteți lua aceste energii care vă îmbogățesc și vă susțin. Este precum un vas plin de energie aurie care se umple și se expansionează, care se alimentează și stă în fața voastră. Depinde de voi dacă doriți să absorbiți aceste energii care vă fortifică și vă sprijină. Priviți ce se întâmplă pe planeta voastră. Priviți binele, adevărul. Priviți schimbările din procesele voastre care au loc. Simțiți delicatețea energiei iubirii magnetice, cuvântul, energia care vă cuprinde și vă poartă, care vă însoțește în Noua Lume. Fiecare energie se manifestă prin fiecare gând, prin fiecare sentiment și prin fiecare acțiune. Toate urmele pe care le-ați realizat deja și veți continua să le realizați, se vor alimenta acum. Se vor alimenta cu energia Sfintelor Graal-uri. Sunt alimentate cu unificarea elementelor. Sunt alimentate și Spiritul Creator. Sunt alimentate cu TORA'AN'TARIA.
Știm că există încă perioade destul de dificile pentru voi în care energia dualității este dură, este strictă, vi se impune și încearcă să vă manipuleze. Voi sunteți blânzi, plini de lumină și iubire. Purtați energii atât de minunate! Și este firesc să simțiți această duritate a dualității mult mai intens decât alți oameni. Voi purtați tiparele energetice care v-au expansionat, care v-au sprijinit și fortificat chiar dacă uneori nu simțiți acest lucru. Dar noi vedem toate acestea și observăm foarte atenți ceea ce se întâmplă și putem vedea că dualitatea, energia puterilor, se acumulează și se expansionează. Dar încredeți-vă în cuvintele lui Kryon, așa cum ați făcut-o mereu: aceste energii vor colapsa. Ce va rămâne va fi o rază de lumină. Noua energie va fi introdusă și alimentată. Se alimentează prin fiecare respirație pe care o faceți. Lady Shyenna se alimentează în conștiința planetei. Și oricât de dură pare a fi energia dualității nu va avea nici o șansă în fața luminii și iubirii, în fața energiei Realității Divine care curge. Toate energiile care au fost ancorate, care au fost purtate cu atât de multă iubire, unificarea Sfintelor Graal-uri, toate acestea sunt acum intens alimentate cu deplină lumină în toate fațetele și se expansionează. Putem vedea expansiunea pe planeta voastră. Putem observa și că au apărut acumulări energetice. Astfel, le vom cere din nou arcturienilor să sprijine Planeta, să o sprijine pe Lady Shyenna și să-i sprijine și pe oameni. Astfel și energia arcturiană acționează intens în aceste momente și poate fi foarte perceptibil simțită de fiecare dintre voi.
Dacă absorbiți în voi cuvintele lui Kryon veți descoperi că dacă vă abandonați, totul va deveni mult mai ușor. Sufletul vostru simte luminozitatea Realității Divine. Lăsați-vă ghidați de impulsurile sufletului vostru. Lăsați-vă ghidați de cuvintele lumii spirituale și conectați-vă cu spiritul vostru creator pe care îl purtați în voi. Toate energiile mistice sunt foarte expansionate în aceste timpuri. Spiritul mistic vindecător se alimentează tot mai intens.
Transformările au loc pe toată planeta voastră. Le puteți recunoșate în condițiile meteo actuale unde deja s-au schimbat atât de multe. Nimic nu mai este așa cum era. Recunoașteți aceste semne. Recunoașteți și simțiți energia care se acumulează de ambele părți. Priviți vasul Miracolului Auriu, energia aurie, din care puteți lua oricând doriți. Facem să curgă peste voi energia iubirii magnetice. Vedem corpul vostru de lumină și profunda voastră intenție. I s-a cerut lui Sangitar ca în aceste timpuri să-și orienteze tot mai mult atenția asupra tuturor tiparelor energetice și transmisiilor. Și toți cei plini de lumină pot simți cât de intense sunt tiparele energetice din spatele fiecărui cuvânt transmis de lumea spirituală.
S-a decis ca acum și aici să vă transmitem în sesiunea de vindecare Energia Eleua, bucuria cerească. Bucuria și recunoștința sunt energii foarte intense care acționează vindecător și asupra aspectului vostru fizic. Vă aduc relaxare, siguranță, pace. Astfel, bucurați-vă de această transmisie intensă și abandonați-vă în energiile pe care le simțiți, care s-au acumulat în această încăpere. Simțiți îngerii care stau așezați la picioarele voastre. Simțiți iubirea profundă care vine spre voi și ascultați soaptele Îngerilor atunci când vă vorbesc și vă ajută să conștientizați că: Sunteți iubiți nemăsurat.
AN‘ANASHA

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.