Noutăți

 

 

 

 

 
Kryon:
·         Transmisia de energie pentru Lady Gaia
Sunt Kryon şi vă întâmpin prin cuvintele OMAR TA SATT. Întâmpin întregul colectiv.
Kryon vă cheamă să fiţi foarte atenţi cu Lady Gaia în momentul prezent al timpului vostru. Ea are nevoie de energie care să fie adusă în conştiinţa ei prin voi, ca şi canale. Înainte să vă transmit mesajele mele vă cer să vă centraţi, să intraţi în profunzimea voastră, să vă expansionaţi. Chiar înainte ca mesajele să fie auzite, noi folosim acest moment prezent al înaltelor energii. Intraţi în intenţie şi deschideţi-vă chakrele Alfa şi Omega. Scufundaţi-vă în profunzimea lui Lady Gaia, acolo unde înaltele lumini s-au pregătit pentru a o încărca pe Lady Gaia cu Lay’O’Esha, libertate, prin energia care va curge prin voi. Lady Gaia se află într-o mare activitate în aceste momente. Au avut loc mari eliberări prin ascensiunea unei planete.
Astfel, îndreptaţi-vă spre interior şi simţiţi iubirea lui Lady Gaia. Deveniţi una cu ea. Sunteţi una cu ea. În profunda fuziune, ea vă poartă încă de la începutul timpurilor. Acum, Lady Gaia are nevoie de ajutorul vostru în aceste timpuri atât de agitate. Acum vom lăsa energia libertăţii să curgă prin voi într-o mare putere radiantă. În timp ce toate acestea au loc, Kryon vă cere să vă conectaţi profund cu Elexier, cu numele vostru originar şi cu Lady Gaia. Astfel începe transmisia care devine din ce în ce mai puternică. Doar primiţi şi lăsaţi să curgă prin voi.
În timp ce energia continuă să curgă, acum soseşte un moment special. Acum, în sunetele Realităţii Divine, cea mai înaltă energie a păcii care vă este adusă din câmpul lui Dumnezeu cu o mare putere radiantă, curge peste voi. Această energie este Sol’A’Vana. Voi primiţi această energie şi în acelaşi timp este adusă lui Lady Gaia cu puterea radiantă Lay’O’Esha. Această combinaţie a energiilor este ca un balsam pentru sufletul lui Lady Gaia. Pacea şi libertatea. Deoarece acesta este un moment special, această energie a păcii este adusă direct din Câmpul Gândurilor Divine. Se va întâmpla în sunetele Realităţii Divine. Primiţi această energie şi daţi-o mai departe în adâncuri, în sufletul lui Lady Gaia.
(câteva momente de meditaţie ascultând sunetele)

https://www.youtube.com/watch?v=yY1OJyaWBJ4
Aceste energii îşi găsesc acum calea. Cei 36 de Înalţi Consilieri sunt plini de iubire pentru voi. În aceste momente ale timpului este foarte important să vă îndreptaţi spre Lady Gaia în profundă iubire, să staţi alături de ea şi să aveţi compasiune pentru eliberările şi mişcările care se produc în ea. Astfel, energiile se vor ancora. Vă cer, oricând vă gândiţi la Lady Gaia, găsiţi şi rostiţi cuvinte de iubire pentru ea şi trimiteţi-i Cristale. Deoarece aceste momente sunt atât de importante acum, în acest colectiv, înaltele lumini vă cheamă : cântaţi un cântec, conştient, din profundul sufletului vostru, cu toată iubirea şi compasiunea voastră pentru următorul pas care se apropie, pentru mişcările din Lady Gaia. Sunetele, atunci când sunt cântate de un colectiv sunt înalt energetice. Vom face acest lucru pentru Lady Gaia împreună, deoarece şi îngerii de dincolo de voal s-au adunat să cânte pentru planeta voastră şi să aducă tonurile pentru Lady Gaia prin reţeaua planetară.
(câteva momente de meditaţie ascultând sunetele)

https://www.youtube.com/watch?v=I7Yn_E6SmQ8
De acum totul în exterior va colapsa mai repede şi mai puternic. Din această cauză vă cer fiecăruia să vă întoarceţi spre spiritualitate, spre inima voastră divină şi mai profund, deoarece nimic real nu poate fi distrus. Dar schimbările din exterior vor deveni din ce în ce mai neplăcute. De nimic nu vor mai putea oamenii să se ţină.
Timpurile care încep acum sunt timpurile de care Kryon v-a vorbit mereu. Sunt timpurile în care este nevoie de voi ca oameni divini pe Pământ. Simţiţi-vă profunda dezvoltare a conştiinţei şi inima divină. Răspândiţi-vă lumina pentru a pătrunde în colectiv cu lumina din voi, să îi liniştiţi pe oameni şi, în profunda pace cu voi să vă puneţi îndoielile deoparte. Ca lucrători în lumină voi veţi putea simţi tot ceea ce se mişcă în exteriorul sufletului vostru. Acesta este un proces care trebuie să aibă loc, în profunda compasiune pentru toţi acei oameni care sunt afectaţi în regiunile în care Lady Gaia continuă să se elibereze.
Întregul sistem financiar va colapsa. Pregătiţi-vă, următorul nivel se apropie. În profunda atenţie a Sinelui vostru, simţiţi că sunteţi protejaţi şi apăraţi. Tot ceea ce aveţi nevoie purtaţi în interior. Lumea spirituală de dincolo de voal este alături de voi prin fiecare respiraţie pe care o faceţi.
Nu ştim când Lady Gaia va emite sunetul perfect, dar devine previzibil că energiile se vor schimba foarte repede, iar mişcările din interiorul pământului devin din ce în ce mai intense. Lucrurile puternice din exterior pe care a trebuit să le înduraţi atâta timp şi care v-au controlat de atâta timp, vor colapsa şi nu se vor mai putea menţine.
V-am transmis atât de des deja aceste mesaje. Din acest motiv este important acum să fiţi centraţi şi să nu purtaţi frici sau griji în interior. Ceea ce purtaţi în voi, lumina voastră divină şi iubirea pe care v-o aducem, tiparele energetice, numele originar, grupul personal de îngeri, ambasadorul iubirii, toate acestea vor lucra şi mai intens în voi de acum. Veţi putea să simţiţi conexiunea cu îngerii, cu lumea spirituală, cu cei 36 de Înalţi Consilieri ai Luminii, şi mai presus cu frecvenţa voastră mult mai profund. Energia libertăţii lucrează în marele colectiv.
Vă spun: A NI O’HEVED O’DRACH.
An’Anasha.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.