Noutăți

 

 

 

 

 
Lumina:
·         Energia Graţiei, Îngerii Graţiei şi Împlinirea Dorinţelor
Sunt Lumina şi va întâmpin prin cuvintele OMAR TA SATT.
Iubirea şi lumina sosesc. Un mare câmp de energie aprinde focul sufletului. Lăsaţi ca ochii sa vi se inchida şi bucurati-va de energia lui Lumina. Voi numiti Craciunul iar noi energia graţiei, atunci când atat de mulţi oameni se deschid îngerilor şi luminii iubirii. Prin aceasta ia fiinta lumina graţiei. Aceasta lumina a graţiei este plina de pace şi aceasta lumina a graţiei va va fi transmisa de Lumina impreuna cu un grup de îngeri.
Aşezaţi-vă mainile pe inima. Aripile îngerilor se coboara. Aşezaţi-vă în ele şi deveniti un copil. Primiti lumina graţiei. Lăsaţi ca sufletul sa se relaxeze  şi divulgati-va dorinţele şi speranţele . Lumina graţiei curge în voi şi va poarta dorinţele în Realitatea divină, iar Îngerul Graţiei le va primi. Culcati-va pe aripile îngerilor. Lăsaţi ca totul sa se întâmple – lumina iubirii curge – sosesc pacea, siguranţa şi îngerii.
Vom incepe transmisia. Deveniti copii.
(meditaţie cu Heiko El’Shara)
Doar lăsaţi sa cadeti în aripile delicate şi blande. Simţiţi cum energia îngerilor va inconjoara tot mai mult, iar bucuria copilareasca şi energia incep sa curga în cea mai profunda fiinta a voastră. Inima voastră de copil se deschide iar energia graţiei curge inauntru şi isi releva efectele. Toate dorinţele şi speranţele voastre sunt atinse. Iubirea îngerilor, gratia, curge prin voi – prin intregul vostru suflet. Sunteţi purtaţi, sunteţi în siguranţa şi va scufundati în caldura acestei siguranţe a luminii supreme.
(revenire la meditatia cu Lumina)
Astfel, primiti acum picăturile de graţie de la Sursa Divina pentru ca Îngerii Graţiei să vă poata accepta toate dorinţele şi speranţele. Se întâmpla în sunetele Realităţii Divine. Primiti picăturile iubirii, graţiei şi pacii, a reflectarii şi tacerii.
(câteva momente de meditaţie ascultand sunetele)
Câteodată ia fiinta un câmp iar noi folosim acest câmp energetic pentru toate dorinţele şi speranţele voastre, pentru împlinirea lor. Oricand ia fiinta un asemenea câmp, îngerul Graţiei este chemat. Energia Graţiei va poarta dorinţele în Realitatea divină şi lasa o energie speciala, energia graţiei, sa curga pentru voi. Când va atinge sufletul, voi simţiţi miracolul care poate lua fiinta. Este un timp foarte special, folositi-l pentru voi şi aşezaţi-vă pe aripile îngerilor cât mai des.
Lăsaţi-l pe Îngerul Graţiei să vă acopere cu iubire. Astfel va fi şi asa s-a întâmplat – pentru fiecare dintre voi care sunteţi prezenti acum. Deveniti copii. Pacea este în voi.
A NI O’HEVED O’DRACH.
An’Anasha.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.