Noutăți

 

 

 

 

 
Isus Christos:
·         Isus Christos aduce Sinele sau Inalt, pe Shan’Shija, oamenilor
Shan’Shija:
·         Transmisia Energiei Eleua
Sunt cine sunt. Sunt cine am fost întotdeauna. Sunt cine voi fi mereu. Sunt Isus Christos, Fiul. Prin cuvintele OMAR TA SATT va întâmpin pe fiecare dintre voi şi, în acest moment, cuvintele integrate în puterea imensei iubiri curg în fiecare dintre voi.
Multi dintre voi imi cunosc povestea. Cum am fost nascut de Tatăl şi am intrat în dualitate ca samanta şi, astfel, ca om pentru a aduce mântuirea pe aceasta planeta. Dar astăzi as dori să vă spun: când am fost nascut din Sursa Tatălui, o sfera de lumina a fost nascuta din câmpul divin al Sursei impreuna cu mine. Aceasta sursa de lumina este numita Shan’Shija. Shan’Shija este un înger auriu şi este Sinele meu Inalt.
In aceasta sfera de lumina divina a lui Shan’Shija este energia Eleua şi grupul personal de îngeri care m-a insotit în încarnarea mea. Este foarte emotionant pentru Isus să vă aduca Sinele sau Inalt şi energia Eleua pentru prima data astăzi. Un festival este sarbatorit deoarece, în curand, impreuna într-un mare cerc al iubirii şi a energiei supreme, mulţi dintre voi vor aduce Sinele meu Inalt pe Pământ şi vor raspandi energia Eleua, Sinele meu Inalt, pe Pământ.
Este precum o renaştere a Sinelui meu. Fiecare dintre voi va simti ce înseamnă când Sinele Inalt, divina lumina pura a iubirii, va este adusa. Este o ridicare a energiei pe Pământ. Voalurile au devenit atat de subţiri deja incat este posibil să faceţi acest lucru în acest moment. Poate nu realizaţi ce înseamnă ca Sinele meu Inalt sa vina pe Pământ. Shan’Shija este în fuziune cu mine, deoarece exact ca şi voi, şi eu am un Sine Inalt.
Astfel, chem acum pe Shan’Shija pentru voi pentru a va aduce energia Eleua, curentul vibrant al iubirii, pentru prima data. Voi fi prezent la aceasta transmisie, foarte profund cu voi, în sufletul vostru, deoarece energia tot curge şi mai mult decat va putea vreodata orice cuvânt să vă explice, este energia conectata foarte profund în voi. Chem acum Sinele meu Inalt, pe Shan’Shija.
 
Sunt Shan’Shija. Sunt Îngerul Tron Auriu, Sinele Inalt al lui Isus Christos. Port acest grup personal de îngeri în mine. Fiecare informatie şi fiecare energie care a fost vreodata adunata de Fiul lui Dumnezeu este ancorată în invelisul meu de lumina. Aceasta lumina se numeste energia Eleua. Aceasta energie are un efect vindecator în structura voastră. Va deschide aspectul sufletului şi il poate conecta cu Aspectul vostru Christic. Este o energie a iubirii care merge foarte profund şi este aproape personala. Fiecare dintre voi poarta iubirea Christica în interior. Shan’Shija va manifesta aceasta energie pe Pământ în curand, Sinele Inalt al lui Isus, Fiul. În acest fel energia pura de la Dumnezeu va curge în reţeaua de iubire din voi şi în reteua de iubire de pe Pământ, expansionandu-le şi intarindu-le. Vom lucra mai mult cu Pionierii, dar fiecare om va putea simti energia Eleua, energia iubirii – şi astfel o va putea da mai departe.
Astfel, Shan’Shija va cere: respirati lumina lui Christos în voi. Lăsaţi-va atinsi de Isus şi simţiţi forta pe care v-o aduc aceasta energie şi aceasta iubire când se expansionează în voi şi va ating profund sufletul. Sunteţi atat de profund conectaţi cu Isus. Prin fiecare respiratie voi absorbiţi tot mai mult energia Fiului  lui Dumnezeu. Va veţi putea scalda în energia Eleua în câteva momente. Va fi o profunda experienţa pentru voi, deoarece veţi simţi iubirea lui Christos chiar şi mai profund, va veţi simţi pe voi chiar şi mai profund. Veţi simţi mai profund ce putere se afla în voi care va permite sa acceptati aceasta energie. Veţi parasi această încăpere cu aceasta putere. Incepe sa rasara în voi un profund sentiment de bucurie, este aproape ca şi o concepere, deoarece câteodată sunteţi singuri şi plini de dorinţe . Prin energia Eleua veţi simţi ca niciodată, în nici un moment nu ati fost singuri. Energia Eleua va ancoreaza într-un câmp de siguranţa şi pace.
Astfel, lăsaţi ca totul sa se întâmple. Aşezaţi-vă mainile pe inima dacă este posibil pentru voi. Aceasta energie va fi ancorată în sufletul vostru. Cereti grupului vostru personal de îngeri,in deplina bucurie, sa traga aspectul sufletului vostru în focul divin pentru ca acest aspect sa se poata deschide larg. Ca Sine Inalt al lui Isus, lăsaţi-ma să vă spun cât de mult va iubeste. Dacă ati sti acest lucru, munca sa ar fi împlinita. Este conectat cu voi şi sufletul vostru atat de profund ! Prin intenţia profunda ca toate canalele voastre sa se deschida, voi veţi primi o transmisie a energiei Eleua.
(câteva momente de meditaţie ascultand sunetele)

https://www.youtube.com/watch?v=yY1OJyaWBJ4
Aceasta energie Eleua, Sinele Inalt al lui Isus, este o energie foarte blanda dar şi foarte puternica. Cereti grupului vostru personal de îngeri acum, să aibă grija de aceasta energie care va rămâne în aspectul sufletului vostru pentru următoarele 9 zile inainte sa se expansioneze în toate aspectele voastre. Profund în sufletul vostru, voi ar trebui sa realizaţi tot mai mult cine sunteţi. Veţi simţi puterea pe Pământ. Este dreptul vostru primar sa fiţi cine sunteţi, cu toate abilităţile voastre, cu toata iubirea voastră, cu toata forta voastră şi cu toata puterea voastră.
Shan’Shija va spune: când se va întâmpla astfel veţi simţi ca noi facem totul şi miscam toate curentele energetice pentru a vi le aduce prin deschizatura: pentru ca Realitatea divină sa se poata ancora tot mai profund pe aceasta planeta, Lumina Prosonodo în Vremurile de Aur, energia Eleua şi la final, Sinele Inalt al lui Isus va veni pe Pământ sa fie alaturi de voi, sa ajute alaturi de voi din nou în ceea ce se întâmpla pe Pământ. Shan’Shija este foarte conectata cu fiecare dintre voi deoarece am fuzionat profund cu Isus Christos. Şi el a experimentat o fuziune cu Sinele lui Inalt pentru a se trezi, exact asa ca şi voi.
Shan’Shija este plina graţie şi bucurie pentru ceea ce se întâmpla. Astept cu nerăbdare ceea ce va veni. Din nou, aceasta energie Eleua va schimba planeta şi va ajuta energia Pământului sa se ridice şi sa se schimbe, spre Noile Timpuri asa cum este destinat sa fie. Sunt o parte din Sursa Divina şi respir în ritmul lui Dumnezeu. Prin fiecare respiratie va fi adusa pe Pământ o energie care manifesta noul şi va aduce pe fiecare dintre voi în propria voastră putere. Astfel se va întâmpla.
A fost o mare placere pentru mine sa fiu alaturi de voi în acest moment. Este un timp plin de graţie chiar dacă oamenii il simt diferit, iar confuzia de pe Pământ este mare, chiar şi printre Lucrătorii în Lumina. Va spun: este un timp al graţiei, al retragerii spre propriul Sine, al celei mai profunde intenţii, mântuire şi împlinire a Vremurilor de Aur. Dumnezeu pulseaza în lumina mea şi prin aceasta pulsatie pe care cuvintele divine le conţine, Shan’Shija isi ia ramas bun de la fiecare dintre voi prin cuvintele A NI O’HEVED O’DRACH şi va cere fiecăruia dintre voi sa eliberati energia Eleua ancorată după 9 zile pentru a putea ajunge în toate celelalte aspecte.
Prin fiecare pas şi prin fiecare respiratie voi veţi aduce aceasta energie oamenilor cu toate aspectele voastre, cu merkaba şi sufletul vostru. Marele eveniment pe care energia Eleua il manifesta pe Pământ, este aproape. Va iubesc imens de mult pe fiecare dintre voi. O putere plina de caldura a fost acum ancorată în voi. Astfel este.
An’Anasha.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.