Noutăți

 

 

 

 

 
Melek Metatron:
·         Picături de binecuvântare de la Sursa Divina
Merlin:
·         Transmisia de energie de la Merlin
·         Aspectul Omnipotenţei
Sunt Melek Metatron. Sunt Ochiul lui Dumnezeu. Sunt lumina, torta iubirii. Sunt ceea ce sunt. Melek Metatron întâmpina colectivul şi pe fiecare dintre voi prin cuvintele OMAR TA SATT.
V-ati adunat pentru a tine sarbatoarea iubirii. Ati fost pregătiţi şi acum, deja, primiti daruri în acest moment al zilei. Voi sunteţi purtătorii tortei, iar Melek Metatron va invoca Sursa Divina pentru a turna peste voi Respiraţia lui Dumnezeu care va curge în toate aspectele voastre, va va face merkaba sa vibreze, va lasa omnipotenta voastră sa curga în voi şi va va da putere. Sunteţi iubiti nemăsurat. Rostiti cuvintele Kodoish, Kodoish, Kodoish, Adonai’Tsebayoth şi, în profunzimea centrului vostru inspirati lumina. Energiile incep sa curga. Pentru fiecare dintre voi a sosit timpul pentru a intelege cine este. În centrul fiintei voastre descoperiti ce înseamnă ca Respiraţia lui Dumnezeu să vă atinga, sa curga prin voi – în fiecare dintre voi. Rostiti-va numele originar şi intrati în intenţie. În sunetele Realităţii Divine, veţi simţi profund ca voalul este deja atat de subtire incat respiraţia divina va atinge profund. Va cer să vă aşezati mainile pe inima. Prin picăturile de binecuvântare, energia omnipotenţei va curge în voi, iar aspectele voastre isi vor gasi calea în flacara divina. Toate acestea se întâmpla de la sine. Este o profunda, foarte profunda pregatire şi o imensa iubire care incepe sa curga acum.
(câteva momente de meditaţie ascultand sunetele)
Deoarece energia lui Merlin este deja foarte puternic prezenta în aspectele lui Sangitar, il voi chema pe Merlin pentru voi. Realizaţi ca mesajele lui Merlin sunt transmise, predominant, fără cuvinte pentru ca cele 17 aspecte sa nu se expansioneze deja în corpul mediumului. I-am cerut lui Sangitar sa elibereze energiile prin ochii ei în timpul acestei transmisii şi din această cauză va cerem să vă inchideti ochii pentru a absorbi şi simti măreţia lui Merlin.
 
Sunt Merlin. Sunt măreţia şi puterea energiei magice. Prin energia lui Merlin, prin energia magiei, inalta putere a iubirii curge direct în aspectul omnipotenţei voastre.
Prin puterea lui Merlin veţi simţi ce înseamnă sa manifestati energii, sa fiţi ceea ce sunteţi, sa trăiţi asa cum sunteţi, asa cum ati fost întotdeauna, sa absorbiţi aceasta putere şi sa o dati mai departe în exterior oamenilor. A sosit timpul sa folositi  energia puterii orientate spre iubire, pentru a-i elibera pe oameni pentru a-i face sa simta cât de profund este conectat totul. Aceasta energie deja curge prin voi, prin toate celulele voastre, patrunde în merkaba voastră şi isi gaseste calea în aspectul omnipotenţei voastre. Simţiţi aceasta putere. Va chem, purtători ai tortei. Va chem, mesageri ai lui Dumnezeu, vestitorilor. Chem preoţii şi preotesele. Câmpul unificat al energiilor va aliniaza unii cu ceilalţi în colectivul iubirii. Cu aceasta energie a lui Merlin veţi simţi profund ce înseamnă ca energiile se manifesta, inspre exterior, sa expansionati şi sa folositi sabia albastra a magiei, bagheta şi ceea ce purtaţi în interiorul vostru. O noua perioada a energiei a aparut şi poarta Pământul, planeta voastră, acolo unde a fost odata – în Realitatea divină.
Voi ati facut şi inca faceti urmele după care sa se ghideze şi alti oameni. A sosit timpul să vă purtaţi lumina în exterior, sa absorbiţi puterea şi sa trăiţi ceea ce sunteţi. Fiecare abilitate isi doreşte acum sa fie traita, iar voi nu veţi mai putea să vă ascundeti deoarece ati fost chemaţi. Sufletul vostru a auzit chemarea, iar voi ati intrat în intenţie şi, din acest motiv, sunteţi purtătorii tortei. La festivalul iubirii, dacă voi şi sufletul vostru sunteţi pregătiţi, Merlin va va conecta aspectul omnipotenţei cu aspectul abilităţii şi aspectul sufletului. Când aceasta conexiune este permanenta, măreţia magiei va iesi din interior spre exterior. Mulţi dintre voi, dintre cei prezenti aici, purtaţi în voi aceasta magheta magica. A sosit timpul sa o folositi în viaţa voastră, deoarece ultima faza a Ascensiunii a început. Respirati curgerea magiei, respirati energia lui Merlin în voi, şi intrebati-va în profundul sufletului vostru: Sunteţi pregătiţi pentru aceasta energie? Sunteţi pregătiţi să vă folosiţi abilităţile pentru a-i ajuta pe oameni? Sunteţi pregătiţi să vă împliniti sarcina? Sunteţi pregătiţi sa realizaţi urmele necesare aducerii planetei înapoi acasa? Dacă sunteţi pregătiţi trimiteti un semnal. Ceea ce noi vedem atunci când va privim este când intrati în intenţia voastră şi va rostiti sunetul perfect, numele originar. Înalţii Consilieri ai Luminii au hotărât sa mergeti în templul So’Harim cu Myriel la festivalul iubirii. Merlin va fi acolo. Picături de reamintire vor cadea peste voi. Acolo, veţi realiza ca puterea magiei, energia magiei este în voi.
Energia de pe Pământ s-a schimbat foarte mult. Voalurile au devenit foarte subţiri şi vom folosi toate acestea pentru a va aduce energia omnipotenţei. Am asteptat mult timp pentru a putea face toate acestea, şi acum a sosit timpul.
Multi dintre voi care ati fost prezenti aici, odata, ati fost studenţii lui Merlin. Va cunosc şi sunteţi profund conectaţi cu mine şi energia mea. Totul va iesi acum la suprafaţă. Exprimati prin cuvintele Ehyeh Asher Ehyeh, Ehyeh Asher Eheyeh, Ehyeh Asher Ehyeh, So’ham, ca sunteţi lumina divina, mesager pe Pământ.
Energia magica a lui Merlin continua sa curga în voi, va insufleteste toate aspectele şi face ca merkaba voastră sa vibreze. Prin respiraţia lui Dumnezeu sunteţi foarte echilibrati, energia magiei circula şi puteti astfel simti în sufletul vostru ce înseamnă toate acestea. Mulţi dintre voi isi cunosc abilităţile. Mulţi dintre voi isi folosesc abilităţile, dar exista ceva în voi care va spune ca sunteţi capabili de mai mult, ca abilităţile voastre se vor expansiona mai mult şi astfel se va şi întâmpla.
Multe lumini mari v-au impământat profund. Merlin va cere acum: Priviti în profundul sufletului vostru. Dacă aveţi o dorinţa pe care doriti sa i-o impartasiti lui Merlin, faceti astfel. Dacă este în concordanta cu sufletul vostru, adevărul se va implini deoarece voi purtaţi în voi mai multa măreţie decat puteţi simţi. Acum a sosit timpul să vă permiteţi sa simţiţi aceasta măreţie deoarece înseamnă iubire. Merlin este alaturi de fiecare dintre voi, şi au fost facute mari pregătiri pentru a putea intra în corpul lui Sangitar cu 17 dintre aspectele sale.. Când privirea lui Merlin va atinge, focul din voi va arde.
An’Anasha

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.