Noutăți

 

 

 

 

 
Kryon
·         Stabilizarea primului aspect
·         Transmiterea energiei Cristalelor
Sunt Kryon din serviciul magnetic. Va întâmpin prin cuvintele OMAR TA SATT. Kryon, prietenul şi insotitorul vostru. Kryon, care face sa curga imensa iubire în voi. Kryon a carui mesaje patrund în cele mai profunde părţi ale sufletului vostru atunci când va deschideti. Abandonati-va energiilor Noilor Timpuri, energiilor iubirii nemăsurate.
Voi ati venit astăzi impreuna şi, oricand se întâmpla acest lucru, este tinuta o sarbatoare deoarece în timpul vostru prezent, aceasta intalnire este ora Realităţii Divine. Energiile care va expansionează, sosesc. Atunci când o fiinta va vorbeşte, voalurile se deschid, iar aceasta iubire nemăsurata se conecteaza cu o putere şi o stralucire atat de mare dar şi atat de personala. De mult timp deja, este tesuta o legatura de iubire intre voi şi Kryon, iar Kryon este ancorat profund în sufletul vostru.
Lumea spirituală va folosi ora Realităţii Divine pentru a va transmite energiile cristaline. Ati tinut o sarbatoare a iubirii şi pacii. S-au schimbat multe prin aceasta, nu doar în voi, în sufletul vostru, dar şi în mulţi oameni şi în Lady Gaia. Vom folosi ora Realităţii Divine sa construim din nou aceste energii, sa le expansionam puţin şi mai departe şi sa le stabilizam pentru ca voi sa puteti da mai departe profunda pace interioara şi bucuria pe care o purtaţi în voi. Oricand reusiti să faceţi astfel, este tinuta o sarbatoare a bucuriei, deoarece voi sunteţi mesagerii lui Dumnezeu, cavalerii templieri, vindecătorii, magicienii. Sunteţi ceea ce sunteţi. Sunteţi mai mult decat oameni şi, în unele momente, voi reusiti să vă şi recunoaşteti pe deplin, măreţia voastră divina, nu doar sarcina voastră, abilităţile şi munca voastră pe Pământ.Totul curge impreuna, totul se uneste.
Prin fiecare respiratie pe care o faceti, energia devine din ce în ce mai puternica  şi, astfel, ascultati cuvintele lui Kryon: scufundati-va profund în sufletul vostru şi simţiţi-va Sinele divin, respirand asa cum este corect pentru voi. Unificati-va toate chakrele şi mariti luminozitatea din voi intrand în cea mai profunda intenţie şi rostindu-va numele originar. Ca de la sine, chakra voastră Alfa se deschide iar aceasta inalta energie se intoarce spre Realitatea divină. Sufletul vostru este profund atins şi toate aspectele voastre care sunt deja trezite deja se misca. Stralucesc şi va trimit impulsuri.
Marile lumini au sosit şi astfel, ne intoarcem spre primul vostru aspect al conservarii vietii cu raza noastră a luminii şi va trimitem Cristalul, energia Don’Adas (gratia). Deoarece primul vostru aspect  este unul foarte important pentru voi şi pentru simptomele corpului vostru de lumina, va trimitem cu toata iubirea noastră nemăsurata, cu puterea fiintei noastre energia ARIS (împământare). Lasam energia PRADNA (putere) sa curga dar şi energia Har’Atora (armonie).
Ascultati cuvintele lui Kryon: când acest aspect este stabilizat şi echilibrat, consecinţa este ca va veţi simţi puterea divina şi abilităţile din ce în ce mai mult.
Astfel, Kryon va cere: simţiţi profunzimea sunetelor voastre. Simţiţi numele vostru originar şi conexiunea profunda cu părinţii voştri cosmici. Tot mai des, noi va ghidam spre profunzimea Sinelui vostru pentru ca voi să vă recunoaşteti divinitatea. Când voi va recunoaşteti divinitatea pe deplin, multe se vor schimba şi vor deveni mai usoare în viaţa voastră. Viaţa va realiza ca voi sunteţi treziti iar acest lucru va avea un efect semnificativ în toate situatiile din viaţa voastră de zi cu zi. În aceste timpuri este foarte important sa realizaţi cu inalta voastră conştiinţa: TOTUL ESTE POSIBIL. Chiar dacă dualitatea doreşte să vă spuna altceva voi inca simţiţi profund în sufletul vostru ca sunteţi mai puternici deoarece sunteţi purtătorii unor înalte energii. Permiteţi-vă RUNA (abundenţa) în toate faţetele vietii, şi astfel noi vom lasa aceasta energie sa curga în voi.
Cand voi veţi realiza cine sunteţi, când viaţa va realiza ca sunteţi treziti, dualitatea nu va va mai cauza frica. Indiferent ce doreşte dualitatea să vă arate, în multe moduri, veţi sti şi simti: sunteţi mai puternici deoarece sunteţi purtătorii luminii. Şi astfel este posibil ca prin lumina voastră divina şi puterea lui Dumnezeu din voi sa fiţi mai puternici decat dualitatea. Va puteti schimba şi situatiile pe care le întâmpinati. Mai mult ca niciodată, când decideti sa actionati, se va întâmpla mult mai repede. Kryon va cere acum, fiecăruia dintre voi – şi acest lucru are un foarte profund inteles – sa cereti un Cristal din Realitatea divină. Cristalul acesta şi energia să vă curge în voi.
Vorbim mult despre libertate, deoarece libertatea este ceva foarte important. Recunoaşteti forta puterii voastre divine şi veţi recunoaşte libertatea. Sufletul vostru a simtit deja de prea mult timp strangerea dualităţii. Deveniti liberi în gândurile voastre şi nu va limitati. Deveniti liberi în sentimentele voastre şi nu va limitati nici acolo. Aveţi încredere ca tot ceea ce se întâmpla are un profund inteles pentru voi.
Respirati ANA (lumina) în voi şi incredeti-va în cuvintele lui Kryon: cuvintele şi mesajele lumii spirituale sunt deseori luate în deradere. Dar schimbarea este atat de mare, conştiinţa rasare iar energiile se ridica. Astfel va veni ziua în care dualitatea va fi luata în deradere.
Simţiţi-va aspectele trezite din voi şi simţiţi atat vibraţia cât şi conexiunea. Ati absorbit în voi înaltele energii, cuvintele lui Kryon şi mesajele imensei iubiri. Astfel, sa rostim impreuna cuvintele:
Ehyeh Asher Ehyeh, Ehyeh Asher Ehyeh, Ehyeh Asher Ehyeh, So’ham.
An’Anasha.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.