Noutăți

 

 

 

 

 

Lady Nada:

·         Grădina iubirii
·         O călătorie
Kryon
·         Festivalul iubirii
Sunt Lady Nada. În iubirea necondiţionată, cu fiinta mea, va întâmpin prin cuvintele OMAR TA SATT. Astfel va întâmpin pe fiecare dintre voi şi intregul colectiv. Când Lady Nada va întâmpina pe fiecare, acest lucru înseamnă  ca pentru voi şi corpul vostru de lumina, energii speciale sunt pregătite pe care, dacă va deschideti inimile, corpul vostru de lumina le va absorbi. Dacă permiteţi, aceste energii pot curge în sufletul vostru.
Cand Lady Nada spune ca întâmpina colectivul atunci un val puternic de energie cu câteva frecvenţe de lumina curge peste voi. În acest timp în care voi trăiţi, în aceste timpuri în care noile energii pretind atatea de la voi, va provoaca şi va şi va aduc, parţial, confuzie, în aceste timpuri, marile lumini ale lumii spirituale doresc să vă aduca o oaza de pace, siguranţa şi iubire necondiţionată.
Aceste noi energii, energiile iubirii magnetice, ating în mod special oamenii care s-au dezvoltat foarte mult spiritual şi au atins conştienţizarea a ceea ce sunt cu adevărat – ei se deschid cel mai mult. În special acestor oameni le este foarte greu sa gestioneze dualitatea în aceste timpuri. Mulţi oameni simt ca mintea lor isi foloseste ultimile rezerve pentru a incerca sa determine influentarea sufletului. Limbajul sufletului, sunetele canta un cantec acordat cu voi, ca şi cum ar fi fost creeat pentru voi în mod special. Sufletul vostru este inima voastră divina. Sufletul vostru vorbeşte în limbajul adevărului şi a iubirii. Circumstantele din exterior, din dualitate, par sa devina din ce în ce mai dificile. Lady Gaia se expansionează din ce în ce mai mult, iar consecinţa este aparitia a tot mai multor cutremure şi schimbări pe planeta voastră. Oricand se întâmpla acestea, în special atunci curge foarte multa energie magnetică.
Este foarte important ca voi toti să vă impământati la toate nivelele în aceste timpuri. Este precum pacea dinaintea furtunii, precum vantul dinaintea trasnetelor. Sufletul va arăta ca aceasta furtuna se apropie. O simţiţi, o puteţi simţi, dar nu o înţelegeţi. Va sosi un timp în care trasnetele furtunii energetice vor merge în adancul pământului. Atunci, sufletul vostru va sti ce este de facut. Exact asa cum tunetele şi trasnetele sosesc pe Pământ iar voi cautati un loc să vă adapostiti de ploaie.
Vă invităm să intraţi în grădina iubirii, în oaza de siguranţa şi pace.
Voi chema astăzi cele mai mari lumini ale universuluipentru a va imbraca în energia lor pe care corpul vostru de lumina o va absorbi şi, dacă voi permiteţi, o va da mai departe sufletului vostru. Şi Lady Gaia are nevoie de aceste energii. Astfel, Lady Nada va chema şi energia Mahatma. Va cer să vă indreptati atentia spre cea mai profunda parte a sufletului vostru, să vă lăsaţi deoparte mintea, să vă recunoaşteti măreţia divina, să vă unificati chakrele şi să vă expansionati. În timp ce voi faceti toate acestea, noi va vom impământa la toate nivelele.
Ce înseamnă când Lady Nada va spune: sunteţi invitati să intraţi în grădina iubirii? Înseamnă şi ca vi se cere sa urmati imaginile care va sunt date prin intermediul ochiului vostru interior. Mai mult decat aceste imagini, este energia care va atinge sufletul şi va lasa sa realizaţi şi sa simţiţi cine sunteţi.
Astfel, chem cu puterea iubirii, prin cuvintele Kodoish, Kodoish, Kodoish, Adonai’Tsebayoth puterea iubirii radiante, pe Ochiul lui Dumnezeu, Melek Metatron. Energiile canta un cantec în cele mai înalte note. Când eu, Lady Nada, ii vorbesc lui Melek Metatron, întreaga mea fiinta devine An’Anasha. Astfel iti cer tie Tata Ceresc, sa iti aduci energia, energia puternica şi mareata, oamenilor. Intoarce-te spre ei şi lasa aceasta energie puternica sa curga în acest colectiv şi în fiecare dintre cei prezenti aici şi acum. Cu iubirea necondiţionată, ii chem pe Îngerii Graţiei. Simţiţi prin fiecare respiratie cum Ochiul lui Dumnezeu varsa cu putere aceasta energie divina mareata.
In timp ce voi respirati, o plaja alba de nisip de langa ocean, apare inaintea ochiului vostru interior, iar voi va aşezati pe aceasta plaja. Simţiţi cum soarele va incalzeste. Puteti absorbi valurile lui Metatron în voi. Corpul vostru devine foarte luminos, iar sufletul foarte deschis. Acum il chem pe îngerul Rafael.
Iti cer Îngerule Rafael sa trimiti rauri de vindecare oamenilor, atat în colectiv cât şi fiecăruia dintre ei, individual. Fie ca raurile tale sa ajunga în sufletele oamenilor. Puteţi simţi cum energia curge inspre voi şi, dacă voi permiteţi, aceasta va vindeca ranile din sufletul vostru astfel ca voi sa acceptati schimbările. Sunt momente pline de magie. Voi experimentati acest moment şi auziti cum delfinii va cheama şi vă invită să vă jucati cu ei.
Astfel chem Steaua Albastra şi ii cer marii lumini să vă aduca energia luminoasa a bucuriei. Cu aceasta luminozitate şi plini de bucurie precum copiii, intrati în apa şi ii întâmpinati pe delfini. Va permiteţi sa plutiti. Ascultati sunetele deoarece sunt tipare energetice care va sunt transmise.
Poate a fost posibil pentru voi sa creeati o profunda conexiune. Dar acum este timpul să vă luati ramas bun de la energia delfinilor. Va reintoarceti pe plaja. Vedeti o minunata grădina de care va simţiţi atrasi. Flori pline de culori şi arome şi, în timp ce priviti în jurul vostru simţiţi ca arborii şi coroanele lor pline de frunze de deasupra voastră, va ofera protectie. Poate puteţi simţi prezenta celor 36 de Înalţi Consilieri ai Luminii care vă invită sa veniti la ei. Este siguranţa familiei. Este pacea sufletului vostru sa realizaţi şi să ştiţi cine sunteţi şi ce înseamnă să vă expansionati spiritual, sa deveniti conştienţi în aceste timpuri.
Exact în acest timp al miscarilor energetice, mintea voastră incearca să vă atraga, dar aici, în aceasta grădina, puteţi simţi limbajul sufletului vostru, limbajul îngerilor şi sunetele pe care ei le canta.
Astfel, va cer să vă intoarceti. Sunteţi pe plaja şi ascultati mesajul lui Lady Nada: deveniti una cu Pământul, deveniti una cu Lady Gaia. Simţiţi aceasta profunda conexiune. Nu va mai exista nici un moment de stationare a energiei pana la schimbarea dimensională. Energiile se misca foarte repede şi cu iubirea necondiţionată a fiintei mele, plina de An’Anasha, ii cer lui Melek Metatron, Ochiul lui Dumnezeu, sa ceara ca Îngerii Tron sa se miste iar respiraţia lui Dumnezeu sa curga peste voi.
A fost o mare bucurie pentru Lady Nada să vă transmita acest mesaj al iubirii. Au fost aduse foarte multe energii, iar prin respiraţia lui Dumnezeu aceste energii sunt intarite dar şi ancorate. Va spun An’Anasha fiecăruia dintre voi. Primiti picăturile de binecuvântare din Câmpul Gândurilor Divine. Aşezaţi-vă mainile pe inima şi bucurati-va de aceste momente.
Astfel este.
(câteva minute de meditaţie ascultand sunete de meditaţie)

https://www.youtube.com/watch?v=FNu4H6_-ltg
Sunt Kryon din serviciul magnetic. Va întâmpin prin cuvintele OMAR TA SATT.
Kryon doreşte să vă transmita energia magnetică. Majoritatea dintre voi, cei care va aflati aici, veţi participa la festivalul iubirii. Acest mare festival va fi foarte puternic şi maret. Kryon va cere să vă pregătiţi conectandu-va cu vechii zei şi cu Shiva.
Shiva va intra în corpul lui Sangitar şi va transmite mesaje prin cuvinte. Energia iubirii magnetice a lui Kryon va inunda şi va expansionează sufletul. Prin fiecare respiratie aceasta Realitate Divina şi adevărul vor dori sa se expansioneze imediat ce energia iubirii magnetice incepe sa curga.
Inaltul Consiliu a hotărât sa divulge multe informatii în acest festival şi să vă trimita energii puternice. Energia pacii şi a iubirii se va conecta cu energiile puterii. Astfel se va tine o sarbatoare cu energiile care va ridica în constinta voastră, în lumina voastră divina.
In prezent, o mare schimbare are loc pe Pământ, au loc schimbări energetice. Din acest motiv este atat de important ca voi sa deveniti şi mai familiari şi sa fuzionati chiar mai mult cu energia iubirii magnetice. Realizaţi ca marile lumini fac acestea pentru a va insoti, pentru a fi alaturi de voi şi pentru a va iubi atat de mult. Ati absorbit atat de multe puternice energii. Consecinţa va fi ca va veţi simţi bine impământati. Veţi simţi siguranţa, pacea, lumina prin care totul se va conecta şi bucuria pentru ceea ce faceti.
Astfel, Kryon va spune : A ni o’heved o’drach.
An’Anasha.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.