Noutăți

 

 

 

 

 
Metatron:
·         Sfere de lumina
·         Picături de binecuvântare
Kryon
·         Curgerea energiei magnetice a Noilor Timpuri
Sunt Melek Metatron. Din sferele El’Shaddai va întâmpin prin cuvintele OMAR TA SATT. Indiferent cum va vedeti voi, ca lucrători ai luminii, ca şi copii umani, ca îngeri pe Pământ, ca Avatari pe Pământ, ceea ce voi sunteţi este esenţa iubirii atotcuprinzătoare din voi, lumina divina care straluceste şi va poarta prin aceste timpuri dificile ale dualităţii.
Ochiul lui Dumnezeu, Melek Metatron, este prezent aici cu energia celor 36 de Înalţi Consilieri ai Luminii. Puteti sa-i simţiţi intrand în profunzimea voastră. Tatăl Ceresc va transmite mesajul : dacă priviti în exterior, visati, dacă priviti în interior, va treziti. Dacă priviti în Realitatea divină rămâneti treziti. Aceasta trezire, realizarea ca sunteţi mai mult decat un simplu om, ca purtaţi în interiorul vostru tot ceea ce aveţi nevoie pentru a trai pe Pământ ca avatari divini, este foarte importanta în aceste timpuri. Simţiţi energiile câmpului divin, simţiţi energiile lui Metatron atunci când va deschideti în interiorul vostru. Plini de devotament şi fără îndoială deveniti conştienţi ca mai mult decat orice cuvânt este energia sustinatoare al lui Metatron care va ghideaza spre realizarea a ceea ce este important.
Asa cum noi lucram cu voi în colectiv, s-a întâmplat. Noi cautam în acest colectiv, în corpurile voastre de lumina, ceea ce avem mai mult nevoie. În intalnirea de astăzi exista multa forta. Permiteţi-vă sa fiţi ghidati de energiile lui Metatron în aceste timpuri atat de dificile pentru voi uneori, dragii mei copii umani. Permiteţi sa fiţi ghidati de energiile îngerilor care s-au grabit aici pentru a va sprijini, a va onora şi respecta. Cei care va iubesc imens de mult sunt aici. Acesta este un moment foarte special. Sunt momentele Realităţii Divine şi ale adevărului care va vor emotiona mai mult decat veţi intelege vreodata. Aceasta emotie va ghideaza spre o profunda realizare a ceea ce sunteţi, în schimbare şi forta.
Din acest motiv, Melek Metatron va cere: respirati energia îngerilor în voi, lumina iubirii. Abandonati-va şi aveţi încredere. Abandonati-va în certitudinea ca acesta este un moment special pentru voi. Priviti în profunzimea Sinelui vostru, unificati-va toate chakrele şi expansionati-va.Priviti lumina divina, cum straluceste, lumina divina din voi. Simţiţi esenţa din sufletul vostru. Toate chakrele voastre se unesc intr-o mare sfera aurie, stralucitoare ca un soare. Sunteţi scufundati profund în voi. Chiar dacă ascultati cuvintele lui Metatron, simţiţi ca esenţa, energia curge în voi. Acum, decideti în intenţia iubirii, deschiderea canalelor voastre. Acordati-ne permisiunea sa lucram asupra voastră, la toate nivelele, atat cât este corect şi bine pentru voi.Purtaţi în voi Raza Inimii. Melek Metatron va cere sa o activati în intenţia iubirii.
In fata celui de-al treilea vostru ochi apare o sfera. Este plina cu lumina verde. Puneţi-o pe varful Razei Inimii voastre şi conectaţi-va cu corpul fizic şi celulele voastre. Acum, eliberati aceasta sfera plina de lumina şi priviti cum aceasta sfera isi gaseste calea în corpul vostru fizic unde persista şi emite energie acolo unde celulele voastre au nevoie de aceasta. În timp ce voi urmariti acestea, forme de lumina din Realitatea divină vor lasa energia PRADNA – putere – sa curga în voi prin canalele voastre.
Toate imaginile pe care le puteti vedea cu ochiul vostru interior sunt mesaje din Realitatea divină. Aveţi încredere. Sfera plina de lumina se misca mai departe vibrand, timp în care voi veţi vedea o noua sfera în fata celui de-al treilea vostru ochi. Aceasta sfera este plina cu lumina rozalie. O luati cu Raza Inimii voastre şi o aduceti la nivelul vostru emoţional. Acolo o eliberati iar aceasta isi gaseste singura calea. Acolo unde este nevoie de aceasta energie, lăsaţi-o sa curga. Intre timp, voi sunteţi încărcati cu PRADNA, cu forta, pentru corpul vostru emoţional. Şi aici, conectaţi-va cu corpul emoţional, cu sentimentele voastre.
In timp ce sfera plina de lumina emite energie, vizualizati o noua sfera plina cu lumina albastra. Folositi-va Raza Inimii din nou. Raza Inimii va aduce aceasta sfera în corpul mental. Din nou, urmariti cum sfera isi gaseste singura calea. Conectaţi-va la corpul mental, la spiritul vostru, la gândurile voastre. Din nou experimentati PRADNA din Realitatea divină, în acelaşi timp.
In timp ce sfera plina de lumina isi gaseste singura calea, vizualizati o noua sfera plina de lumina aurie. Cu Raza Inimii, aduceti aceasta sfera în corpul spiritual şi acolo sunteţi martorii propriului vostru Sine. Sunteţi încărcati cu cele mai înalte energii.
Astfel s-a întâmplat. Ati fost încărcati cu cele mai înalte energii din Realitatea divină şi cu puterea pe care înaltele entităţi au adus-o în voi. Ochiul lui Dumnezeu va priveste, va recunoaşte – va iubeste imens de mult.
Sunteţi martori la felul în care aici, pentru prima data în această încăpere, mesajul lui Metatron a fost anuntat – cu energia celor 36 de Înalţi Consilieri ai Luminii. Stiu cât de dificil a fost pentru Sangitar. Dar acum este cert, această încăpere este plina cu iubire, cu imensa iubire, bucurie şi pace. Cu energia Noilor Timpuri, cu energia lui Kryon, cu energia celor 36 de Înalţi Consilieri. Acum veţi binecuvânta această încăpere cu Melek Metatron, cu Picăturile de Binecuvântare din Sursa Divina. Astfel, Melek Metatron va cere să vă ridicati.
(câteva momente de meditaţie ascultand sunetele)

https://www.youtube.com/watch?v=ZHuTxNIpdeM
Melek Metatron, din sferele El’Shaddai a directionat mesajele sale prin medium. Astfel s-a întâmplat. Ascultati acum mesajele lui Kryon. Melek Metatron isi ia ramas bun prin cuvintele A ni o’heved o’drach.
An’Anasha
 
Sunt Kryon din Serviciul magnetic. Va întâmpin prin cuvintele OMAR TA SATT, prieteni ai luminii. Kryon are sarcina, în acest moment, sa lase sa curga energia magnetică a Noilor Timpuri. În timp ce va va transmite mesajele sale, energia magnetică va curge. Energia magnetică a Noilor Timpuri este cea mai importanta energie deoarece aduce schimbarea. Energia magnetică va avea grija de celulele voastre. Va umple cu viaţa, sanatate, bucurie, abundenţa şi iubire.
Din acest motiv, Kryon va cere: intrati în profunzimea din voi din nou şi deschideti-va canalele în intenţia iubirii atotcuprinzătoare. În acest timp, Kryon va lasa sa curga energia magnetică prin al Treilea vostru ochi. După ce ati acordat permisiunea, lăsaţi ca toate acestea sa se întâmple. Deseori, Kryon şi lumea spirituală va vorbesc despre schimbările din dualitate, din aceste timpuri, şi tot mai mult devin perceptibile aceste schimbări. Multe se întâmpla pe planeta voastră iar pregatirea pentru schimbarea timpurilor a început deja de mult timp. Este important sa realizaţi necesitatea acestor semne ale timpurilor chiar dacă, uneori nu înţelegeţi aceste schimbări. Întâmpinati-le deoarece sunt daruri pentru voi, personale, şi pentru toti oamenii de pe Pământ.
Prin aceasta doresc să vă spun ca voi – aici – ati fost chemaţi sa fiţi martorii acestor timpuri. Veţi fi şi reporterii atunci când schimbarea va avea loc. Pentru acest lucru voi sunteţi respectati, onorati şi iubiti imens de mult. Exista schimbări la toate nivelele. Astfel , s-au produs schimbări în latitudinea voastră, vremea s-a schimbat, aerul, purtătorul energiei, anumite mirosuri s-au schimbat. De asemenea, cativa oameni faimosi au parasit planeta. Ei au avut o mare sarcina. De asemenea, durerea cauzata de plecarea acestor oameni, i-a adus pe oameni mai aproape într-un colectiv în care s-a format o imensa iubire şi o conexiune cu reţeaua de iubire colectivă. Reţeaua de iubire planetara s-a dezvoltat. Astfel, vom vorbi despre schimbări din ce în ce mai des pentru ca voi sa înţelegeţi mai bine. Veţi sti ce trebuie facut în fiecare schimbare care apare, Incredeti-va în divinitatea din voi, abilitatea pe care o aveţi în voi. Simţiţi acum energia iubirii magnetice care curge în voi şi va aduce viaţa.
Atat de mulţi oameni, chiar dacă au fost sau nu cunoscuti, au trebuit sa paraseasca planeta deoarece sufletul lor a decis astfel. Întreaga noastră compasiune – şi ascultati mesajul lui Kryon, folosim cuvântul compasiune, nu mila – este alaturi de cei care poarta durerea în inima lor.
Sufletul vostru a decis sa experimenteze schimbarea timpurilor. Avem nevoie de voi, dragii mei lucrători în lumina. Kryon va cere sa rostim impreuna cuvintele: Ehyeh Asher Ehyeh, Ehyeh Asher Ehyeh, Ehyeh Asher Ehyeh, So’ham.
An’Anasha.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.