Kryon:
  • Anul 2007
  • Purificările lui Lady Gaia
  • Stabilizarea reţelei voastre
Eu sunt Kryon din serviciul magnetic şi vă întâmpin pe fiecare dintre voi, cu imensa iubire şi prin sunetul OMAR TA SATT. O imensă iubire curge în voi prin voal, acum, în aceste momente. Voi sunteţi ceea ce sunteţi şi încă nici nu bănuiţi. Tot ceea ce se află în voi, vă permite să vă stăpâniţi viaţa.
Mulţi oameni vin la Kryon cu întrebarea: ce înseamnă anul 2007? Kryon doreşte să le răspundă tuturor acelor oameni. Deoarece este atât de dificil pentru oameni, să înţeleagă lipsa timpului din alte dimensiuni, Kryon va intra în timpul liniar pentru a vă răspunde. Anul 2007, cu suma cifrelor 9, este o oglindire a întregii prezenţe a colectivităţii. Fiecare om este invitat să recunoască oglinda divinităţii în momentul prezent, să devină conştienţi şi să înceapă să se manifeste în divinitate. Anul 2006 a fost, vorbind metaforic, anul trecutului. Multe amintiri şi tipare au răsărit pentru Lady Gaia şi pentru oameni şi s-au oglindit în viaţă. 2007 este anul prezentului. Acest lucru înseamnă, că tot ceea ce doriţi să manifestati în gândurile voastre, foarte repede se va răspândi şi în viaţa voastră de zi cu zi, deoarece este prezent în spirala voastră a gândurilor. Prezentul este întotdeauna o invitaţie spre energia colectivă şi pentru voi să vă treziţi şi să deveniţi creatorii vieţii voastre.
Lady Gaia se curăţă, se ridică în întreaga forţă şi energie pe care a pus-o deoparte atât de mult timp. Fiecare purificare vă conectează mai mult cu Lady Gaia. ADN-ul vostru se conectează cu profunzimea lui Lady Gaia şi cu lumea spirituală. ADN-ul vostru se conectează cu spirala gândurilor voastre, cu reţeaua şi Merkaba voastră. Multe purificări sunt încă necesare. Noi vă invităm pe voi şi toţi oamenii, să manifeste acest timp în viaţa lor. Pentru noua dimensiune, noi vă invităm să respiraţi în vibraţia 999. Realitatea Divină şi ANA curg în voi în acest moment. În ainte ca Kryon să vă transmită alte mesaje, Înalţii Consilieri ai Luminii vă cer: realizaţi că sunt necesare toate purificările pentru a creea noul Pământ şi pentru a realiza trecerea în Noile Timpuri. Mari cutremure şi incendii au avut loc. Multe spirite ale copacilor au părăsit planeta, pentru a se reintoarce în Realitatea Divină ca regi. Ei se adună ca noi mesageri ai iubirii, pentru a sta alături de Lady Gaia în marele proces al schimbării. Reţele de foc, incredibil de mari, stau în vulcanii adormiţi.
Rămâneţi în intenţia iubirii şi acceptaţi invitaţia, că voi reprezentaţi Dumnezeu pe Pământ, că corpul vostru exprimă ceva în dualitate. Lumina din voi, Flacăra Divină din fiecare om este foarte puternică. Noi doar vă putem invita, din dimensiunea noastră, să realizaţi că voi oamenii, sunteţi maeştrii perfecţiunii lui 999.
Timpul liniar cuprinde deseori nerăbdarea acelor oameni care îşi doresc ascensiunea atât de mult. Deseori noi vă spunem: Aveţi răbdare. În timpul liniar, energiile sunt legate de toate gândurile şi emoţiile, care sunt prezente în energia colectivă. Din nou şi din nou, noi vă transmitem mesajul : Noi avem nevoie de toţi acei oameni, care cunosc şi înţeleg că această cale este o cale planetară. Moartea de pe Pământ, aşa cum voi o cunoaşteţi, este doar un gând. Voi aţi fost născuţi să trăiţi. Aţi fost născuţi să împliniţi maiestria din voi. Aţi fost născuţi pentru a vă trezi şi, astfel, a creea o cale pentru alţi oameni. Aveţi încredere în abilităţile voastre, în curajul vostru, şi aveţi încredere în ceea ce Kryon şi Înalţii Consilieri ai Luminii vă fac cunoscut de dincolo de voal, din Realitatea Divină. Niciodată nu luaţi în van faptul că această imensă iubire va atinge sufletul.  Cu fiecare atîngere care are loc, ceva ce mintea voastră nu poate înţelege, este echilibrat la multe nivele. Aşa cum noi am devenit disponibili să vă ghidăm prin timpul vostru liniar în Noile Timpuri, aşa şi voi trebuie să deveniţi disponibili să păsiţi pe urme, astfel încât să se poată creea căi.
Lady Gaia anunţă că, găuri puternic energetice, cavităţi mari şi turbulente puternice, există în diverse straturi ale Mamei Pământ. Deseori, Lady Gaia regretă că unii oameni trebuie să sufere din cauza acestor purificări. Sunt mulţi care nu înţeleg. Dar Lady Gaia nu se mai poate reţine, presiunea este foarte mare. O mare topire a gheţii a început. Consecinţe, care ajung în multe locuri, vor rezulta. Aceste multe purificări, chiar dacă au loc în alte tări, sunt importante pentru fiecare om. Şi pentru voi. Reţeaua voastră personală este bine agitată cu fiecare respiraţie şi purificare a lui Lady Gaia. În aceste timpuri este foarte important să aveţi stabilitate, în reţeaua personală, pentru a evita lacrimile. Astfel, darul lui Kryon pentru familia luminii albastre aurii este o echilibrare şi o stabilizare a reţelei. Respiraţi profund , în voi, 999. Respiraţi Ana, imensa iubire, energia magnetică a lui Kryon şi unificaţi-vă chakrele. Expansionaţi-vă în toate direcţiile şi simţiţi divinitatea din voi.
Reţeaua voastră este extrem de sensibilă. Reacţionează la orice energie, chiar dacă este departe de voi. Astfel, mari fiinţe luminoase vor stabiliza reţeaua voastră şi vor produce conexiuni, astfel ca voi să simţiţi purificările mai bine şi mai uşor. În acelaşi timp, vom atinge ADN-ul celor care ne permit , cu o mare energie luminoasă. Deschideţi-vă toate canalele în intenţia iubirii şi împământaţi-vă în orice formă posibilă pentru voi.
Absorbiţi stabilizarea şi energia pe care v-o trimitem. Kryon vă va echilibra reţeaua. Consecinţa va fi, că această energie va fi transmisă Mamei Pământ prin chakra voastră Omega. Aşezaţi-vă mâinile cu palmele în sus şi puneţi-vă mâna dreaptă peste cea stângă cu palma în sus. Dacă este posibil pentru voi, ridicaţi-vă ambele degete mari şi uniţi-le vârfurile. Marile lumini vor începe să trimită această energie prin canalele voastre, acum. Ridicaţi-vă în picioare şi ţineţi-vă spatele drept. În timpul momentelor în care energia vă atinge, rostiţi numele vostru originar. Dacă doriţi, în acelaşi timp, daţi permisiunea ca unele mari lumini şi energia Mahatma, să vă poată atinge ADN-ul. Astfel, energia curge în voi.
Toţi cei care au acordat permisiunea vor fi atinsi în AND, foarte blând, pentru a creea conexiuni şi mai profunde cu reţeaua voastră. Prin cuvintele sacre Ehyeh Asher Ehyeh, Ehyeh Asher Ehyeh, Ehyeh Asher Ehyeh, So’ham, totul are loc.
Kryon vă spune : să nu vă fie frică de purificările pe care le produce Mama Pământ. Imensa iubire este ancorată în voi. Ascultaţi mesajul lui Kryon : Nu creeaţi frică în alţi oameni, rostiti cuvintele iubirii în adevărul din voi şi în prezenţa divină.
Timpul liniar merge mai departe din ce în ce mai repede, şi totuşi noi nu vă putem oferi o dată. Cunoaşteţi şi înţelegeţi cu inima acest mesaj:
Toate gândurile şi toate emoţiile se manifestă în viaţa voastră în spirală, mult mai repede decât în timpurile trecute. Conectaţi-vă cu Lady Gaia şi cu vibraţia 999 deseori. Oricând este posibil pentru voi, absorbiţi energia iubirii magnetice.
Kryon, Înalţii Consilieri ai Luminii şi energia Mahatma, vă văd intenţia şi Corpurile de lumină. Plini de respect, ei vă spun AN’ANASHA.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.