Tot ce aveți nevoie purtați în interior. La crearea voastră vi s-a oferit tot ce aveți nevoie pentru a vă recunoaște pe deplin. Când părinții voștri originari v-au creat, ei și-au lăsat amprenta asupra voastră. Din această amprentă a apărut numele vostru originar. Poartă toate abilitățile voastre. De fiecare dată când îl folosiți, mai multe tipare energetice sunt eliberate. Numele originar acționază astfel încât oamenii să poată acționa într-o mare putere.

Părinții originari cunosc motivul creației voastre. Vă cunoasc chiar și misiunea voastră în dualitate. Ei v-au oferit propria voastră misiune a vieții. După fiecare încarnare ați fost întâmpinați mereu cu această misiune a vieții. Această misiune v-a însoțit în fiecare încarnare. Mereu ați întâlnit-o într-un mod sau altul. Mereu va exista un moment în încarnarea voastră în care scopul vieții voastre va juca un rol profund.

Dacă vă cunoașteți scopul personal al vieții, veți începe să vă înțelegeți motivația care v-a ghidat de-a lungul tuturor încarnărilor. Raza colorată și numărul conțin energii necesare pentru împlinirea scopului vieții voastre.

Scopul vieții se poate afla doar pentru cei care își cunosc deja numele originar.

Transmisia scopului vieții costă 40 de euro.

Transimia conține:

-          Scopul vieții

-          Raza colorată

-          Numărul personal

Multă putere și bucurie,

 

Sabine Sangitar

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok Decline