Noutăți

 

 

 

 

 
Pasii Pionierilor Luminii au fost transmisi in Germania, prin Sabine Sangitar, imediat dupa cei 48 de Pasi. Sunt transmisi cate unul pe luna, astfel, in fiecare luna vom adauga in lista noastra informatii despre urmatorul pas.
Ceea ce reprezinta acesti pasi este descris foarte bine de Kryon: 
"Realizati ca cei 48 de Pasi nu inseamna sfarsitul, ci reprezinta inceputul a tot ceea ce este pentru a trai pe Pamant ca oameni divini treziti. Este inceputul. Kryon va va da un exemplu pentru ca voi sa intelegeti mai bine.
Imaginati-va ca cea mai mare frica pe care o aveti in viata este apa. Apa va cauzeaza panica si o mare frica. Nu indrazniti sa intrati in ea sau sa innotati. Apoi, in cei 48 de Pasi primiti instructiuni in care aceste frici sunt inlaturate . Pas cu pas voi indrazniti sa intrati in apa. Ajungeti la Pasul 48 si puteti innota! Veti innota in ocean imediat sau va veti antrena mai intai pentru a putea fi siguri de miscarile voastre? Prin miscari ma refer la miscarile sufletului vostru, la miscarile trezirii divine din voi."
Dupa parcurgerea primilor 31 de Pasi de Pionieri se obtine o diploma de Maestru in bioenergie
 

 
 Scoala Kryon a fost certificata de OMSP (Organizatia Mondiala pentru Sanatatea Publica) si este recunoscuta international . Dupa parcurgerea celor 48 de Pasi se obtine o diploma de Bioenergoterapeut, iar dupa parcurgerea primilor 31 de Pasi ai Pionierilor se obtine o diploma de Maestru in Bioenergie
 
 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.