Noutăți

 

 

 

 

 
Această meditație nu este pentru vindecare ci pentru detoxifierea de toate substanțele negative din aspectul fizic și nu înlocuiește tratamentele medicale sau terapeutice de orice fel. Ascultarea acestei meditații se realizează în mod voluntar și nu înlocuiește sfaturile sau tratamentele recomandate de medic. Poate fi ascultată după vaccinări, anestezii, administrarea de medicamente... 
Meditația este oferită cadou ca CD la orice comandă sau ne puteți scrie o cerere pe adresa noastră This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. și v-o trimitem online.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.