Noutăți

 

 

 

 

 
Cand cei 36 de Inalti Consilieri mi-au transmis mesajele despre Preotimea Alba au subliniat deseori ca reprezinta inceputul a ceva mult mai maret. De la prima respiratie am putut simti ce putere sta la baza ei. Am vorbit mult cu cei 36 de Inalti Consilieri ai Luminii iar cel mai maret lucru care sta la baza Preotimii Albe este reprezentat de Pasii Unificarii Sol’A’Vana .
Sol’A’Vana este energia suprema a pacii. Curge direct din Sursa Divina si poarta vibratia sunetului perfect. Sol’A’Vana va unifica totul, intreaga mostenire a lui Dumnezeu pe care fiecare dintre voi o poarta in interior, unita cu Preotimea Alba, Lumina Prosonodo si Energia Eleua.
Isus spune ca multe tipare energetice trebuie sa lucreze impreuna pentru ca omul sa simta sunetul perfect in interior. Pentru aceasta este necesar ca intreaga mostenire a lui Dumnezeu sa fie aprinsa in voi. M-am gandit mult cum sa transmit acesti pasi si am luat decizia de a-i transmite o data pe luna. Toata lumea poate face acesti Pasi ca si curs prin corespondenta. Nu exista cerinte speciale pentru a face acesti pasi. Singura cerinta este initierea in Preotimea Alba. Aceasta este disponibila aici, pe site-ul nostru ca si parte a primului Pas Sol’A’Vana, dar poate fi realizata si de un preot sau preoteasa alba, rosie, albastra sau aurie.
Cand Cristalul Sol’A’Vana este ancorat, el va lucra ca un scut energetic de protectie. Cristalul va ancora energiile Pasilor Sol’A’Vana in Merkaba si, in acelasi timp, va lasa sa intre doar cantitatea de energie care este buna si corecta pentru fiecare om. Sunt foarte fericita sa fac Pasii Sol’A’Vana impreuna cu voi.
Sa aprindem intreaga mostenire a lui Dumnezeu si sa generam sunetul perfect.
AN’ANASHA.
A voastra, Sabine Sangitar
 
Pasii Sol'A'Vana pot fi achizitionati la costul de 10 euro/pas. 
Pentru Pasii Sol’A’Vana sunt necesare Elementele Sol’A’Vana. Sunt patru pietre energizate pentru unificarea preotimilor. Aveti nevoie de Elementele Sol’A’Vana incepand cu Pasul 2.
Elementele Sol’A’Vana pot fi achizitionate de pe site-ul nostru în cadrul secțiunii SHOP.
(pentru comenzi sau informatii suplimentare va rugam sa ne contactati pe adresa de mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.)

 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.