Noutăți

 

 

 

 

 

 

Sâmbătă – 23 octombrie 2021 – Festivalul Kryon

Duminică – 24 octombrie 2021 – Festival Kryon

Vineri – 22 octombrie 2021 – Seminar ”Atributele divine”

În aceste timpuri, importanța atributelor divine este menționată foarte des în mesajele lumii spirituale. Deseori am impresia că mulți oameni nu știu exact ce sau cum ar trebui să folosească sau să aplice Atributele Divine și ce măreție se află în ele. Așa că, împreună cu Heiko El’Shara, vă vom ajuta să înțelegeți cu adevărat Atributele Divine, să le aplicați cu intensitate și să le folosiți.

  • ·         Melek Metatron – Atributele Divine
  • ·         Isus – Atributele Divine ale Templului SA'MAA'TAH
  • ·         Shakti – Cum puteți folosi Atributele Divine pentru voi
  • ·         Sanat Kumara – Atributele Divine pentru Lady Shyenna
  • ·         Sabine Sangitar – Explicații

Dacă vă ofer un exemplu, poate veți înțelege mai bine importanța Atributelor Divine:

Atributul Divin ”curaj” poartă energia puterii, forței și cunoașterii. Este un atribut care absoarbe multă energie și o poartă mai departe. Acest atribut este asociat și cu bagheta magică, printre altele. Când îl chemați, primiți un câmp al puterii, forței și cunoașterii. De aceea este mereu benefic să-l folosiți atunci când călătoriți cu Merkaba, când acționați cu bagheta magică și în special când doriți să acționați dar și când invocați dorințele voastre.

Avem nevoie de multe Atribute Divine pentru a putea deschide Quin’Taas, așa că așteptăm cu nerăbdare să facem acest Seminar împreună.

Sabine Sangitar și Heiko El‘Shara

 

 

 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.