Noutăți

 

 

 

 

 
Pașii SA'MAA'TAH reprezintă o Cale care vă conduce spre Noile Timpuri, în Quin'Taas, în perioada de adaptare (perioada dintre vechea și noua lume), în Noua Lume, la cel mai Înalt Templu energetic care poate fi găsit pe SOL'A'VANA (Planeta Pământ), Templul SA'MAA'TAH. Încă de la început veți fi ghidați acolo cu Cheia voastră aurie. Templul SA'MAA'TAH este în Quin'Taas. Este Templul lui Isus și a Preoțimii Albe. Acolo, îl veți reîntâlni pe Isus în mod energetic sau manifestat.
În fiecare perioadă a fost nevoie de o energie pe Planeta noastră, o energie care să vibreze mai înalt decât toate celelalte. Această energie ne ajută pe noi, oamenii dar și pe toate celelalte ființe de pe Planeta noastră, să aspirăm spre lucruri tot mai înalte, să creștem și să ajungem mai aproape de Sursă. Pe Planeta noastră și în timpul nostru, energia Templului Sa’Maa’Tah este cea mai înaltă energie.
Pașii SA'MAA'TAH sunt Calea Preoțimii Albe. Primul Ciclu conține energiile Spiritului Mistic Vindecător și ale Magiei. Reprezintă o pregătire pentru Noile Timpuri. Pe această Cale vă așteaptă mari provocări. Nu este o Cale ușoară.
Dacă doriți să aflați dacă Pașii SA'MAA'TAH vă sunt destinați, puteți asculta Primul Pas.
 
Preț:
144 euro/Ciclu
Cerințe:
Puteți achiziționa Pașii SA'MAA'TAH prin corespondență dacă ați parcurs cei 99 de Pași ai Pionierilor sau primii 30 de Pași SOL'A'VANA.
Dacă nu îndepliniți aceste cerințe puteți parcurge Pașii SA'MAA'TAH cu ajutorul unui antrenor care este pregătit în acest sens și vă va ajuta să mergeți pe această Cale cu iubire și veridicitate. Deocamdată singurul antrenor care a primit această pregătire este Nora Amba.
 
Pentru comenzi sau întrebări ne puteți scrie pe adresa noastră de mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sau ne puteți suna la numărul de telefon 0744 274 582 – Nora Amba
 
Ciclurile disponibile până în prezent:
 
Ciclul 1
Spiritul Mistic Vindecător și Magia
În acest Ciclu sunteți inițiați în lumea magiei și a misticismului. În călătoriile multidimensionale primiți răspunsuri și realinieri care vă vor ajuta să deveniți un Maestru al Magiei.
Vă întâlniți cu Spiritul Mistic și primiți pregătiri pentru a manifesta prin gânduri clare și cu ajutorul Sabiei Excalibur.
Parcurgând Pașii primului Ciclu veți asimila următoarele:
Maestrul Magiei
Spiritul Mistic Vindecător
Folosirea instrumentelor magice
Folosirea imaginilor magice
Sabia Excalibur
Schimbarea situațiilor din viață într-un mod pozitiv
Activarea abilităților originare
Puterea gândurilor
Manifestarea
Crearea Noului Pământ
 
Ciclul 2
Al 2-lea Ciclu este dedicat vindecării. Pas cu Pas veți fi pregătiți pentru marea inițiere ca Maeștrii MAHANA ai Vindecării.
Pentru a ajunge acolo veți trece prin Pași profunzi în care vă veți vindeca pe voi și un rol foarte special este legat de atenția conștientă. Începeți să înțelegeți că energiile trăiesc, că au o conștiință a lor iar aceasta vă conduce în mod perceptibil spre un nou nivel al conștientizărilor.
Parcurgând Pașii celui de-al 2-lea Ciclu veți asimila următoarele:
Maestrul Vindecării
Vindecarea și atenția conștientă
Cele mai înalte energii ale mânturii
Ancorarea unor noi Cristale luminoase
Deschiderea unui nou Canal al Vindecării
Tehnici noi de vindecare
Să vindecați situațiile din viața voastră
Să acționați multidimensional
Călătorii în Realitatea Divină
Inițieri
 
Ciclul 3
Iubirea și vindecarea acționează foarte profund și sunt o parte importantă a Noii Lumi. Nu este mereu ușor să simțiți iubirea sau să vă iertați pe voi sau pe ceilalți. Acest Ciclu vă va ajuta și veți putea simți schibarea foarte repede.
Parcurgând Pașii celui de-al 3-lea Ciclu veți asimila următoarele:
Inițieri
Fluxul Iubirii Necondiționate
Eliberarea de dureri și răni
Înțelegerea mai profundă a iubirii personale
Iubirea voastră pentru Isus
Inaugurarea lui Isus în Quin’Taas
Clarificarea conexiunilor cu alți oameni
Schimbarea limbajului, cuvinte pline de iubire
 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.