Noutăți

 

 

 

 

 

Kryon: Energii pentru aspectul vostru fizic

(Notă: în această transmisie se folosește Cristalul personal. Dacă nu vă cunoașteți încă Cristalul personal, puteți folosi Cristalul AN'ANASHA - energia recunoștinței)  

Sunt Kryon. Vă salut cu energia iubirii magnetice. Prin sunetele OMAR TA SATT vă întâmpin. Kryon vă transmite mesaje pline de energii.

Multe energii se conectează iar radianța se intensifică. Multe energii sunt reunite, grupate și aduse lui Lady Shyenna. Și mulți dintre voi simt această conexiune a energiilor deoarece o absorbiți prin fiecare respirație iar intensele fluxuri energetice vă conduc uneori, în aceste timpuri, la simptomele corpului de lumină.

Corpul vostru este expansionat, aliniat, celulele voastre sunt conștiente că : Totul este bine. Și totuși este dificil în aceste timpuri să absorbiți în corpul vostru energiile conectate și din acest motiv mulți dintre voi se simt uneori foarte obosiți. Poate apar și amețeli, dezechilibre și tulburări de somn. Uneori puteți simți un tremur sau sentimentul că sunteți puțin confuzi și simptomele corpului de lumină care au dispărut de mult timp pot apărea din nou. Dar este important, benefic și de ajutor să fiți conștienți că acestea sunt simptomele care includ o mare transformare. Transformarea actuală, împreună cu fluxurile energetice, este adusă lui Lady Shyenna. Voi, fiind o parte din Lady Shyenna, deseori simțiți foarte intens ceea ce Lady Shyenna simte. Și acesta este motivul pentru care Kryon a fost ales pentru a menține în voi energii diferite care vă vor ajuta să depășiți această perioadă de timp deoarece conexiunile energetice va deveni chiar și mai intense pe măsură ce Lady Shyenna va avea nevoie de ele pentru a se pregăti pentru transformarea ei.

Așa că urmați vibrațiile lui Kryon prin fiecare respirație pe care o faceți. Abandonați-vă, prin fiecare respirație, din ce în ce mai profund. Conectați-vă în mod conștient, cu o profundă intenție, cu ajutoarele voastre interioare, simțiți lumina divină și unificați-vă toate chakrele. Deschideți-vă al 3-lea vostru Ochi și vizualizați-vă Cristalul vostru personal. Kryon va alimenta Cristalul vostru personal cu diverse energii. Aici voi avea nevoie de permisiunea voastră. Exprimați-o rostindu-vă numele originar și conștientizați faptul că purtați un corp fizic, un aspect fizic. Conectați-vă într-un mod foarte conștient cu aspectul vostru fizic și simțiți-vă corpul. Activați-vă Raza Inimii și puneți Cristalul vostru personal pe vârful ei iar Kryon va alimenta Cristalul vostru personal cu energia ANA’ANARAA (energia mântuirii), cu energia NA’NAAM (sunetele energiilor magnetice originare) și câteva fluxuri energetice care se conectează unele cu celelalte și care sunt benefice și de ajutor pentru voi. Acest proces are loc în momentul prezent.

Acum mergeți cu Raza Inimii voastre și Cristalul vostru personal prin corpul vostru și permiteți Cristalului vostru personal să circule aici. Ordinea pe care o alegeți pentru a lăsa Cristalul personal să circule este la alegerea voastră, dar rămâneți focalizați și realizați că, Cristalul vostru personal este alimentat cu energiile pe care Kryon le-a ancorat. Începeți acum să vă ghidați Cristalul prin corpul vostru.

Activați-vă acum Raza Sinus și așezați Cristalul vostru personal pe vârful ei împreună cu energiile alimentate pe care Kryon le-a ancorat și deschideți-vă Chakra Omega cu o profundă intenție. Conectați-vă cu conștiința lui Lady Shyenna și, cu Raza voastră Sinus și Cristalul vostru personal intrați în profunzimea conștiinței lui Lady Shyenna și permiteți Cristalului vostru personal să circule liber.

Acum retrageți-vă Raza Sinus și, în timp ce vă împământați la toate nivelele, Kryon va distribui, ancora, alinia și vă va îmbăia în energia iubirii magnetice.

Acum, dacă vă simțiți corpul, s-ar putea ca deja să vă simțiți mai bine, mai liberi, mai ușori. Ascultați cuvintele lui Kryon: Acesta nu este un Pas  SOL’A’VANA ci un mesaj din partea lui Kryon cu o energie intensă. Puteți folosi acest mesaj oricând simțiți simptome fizice. Mereu fiți conștienți că sunteți într-o profundă, foarte profundă conexiune cu Lady Shyenna, că sunteți una cu toate fluxurile energetice, că aspectul vostru fizic a fost pregătit și acum primiți această susținere. Mereu și mereu conectați-vă cu energia lui Kryon, energia iubirii magnetice.

A fost o plăcere pentru mine să lucrez cu voi, să vă susțin, să vă ofer energiile care sunt atât de importante, de benefice și de ajutor. Bucurați-vă în continuare de ceea ce se întâmplă atunci când vă simțiți corpul.

Sunteți iubiți imens de mult!

AN‘ANASHA

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.