Quin'Taas este una dintre puținele epoci formate din energia pură a Realității Divine a cărui efect s-a transmis în toate celelalte epoci. Acum, odată cu începerea celei de-a 3-a faze temporale, Quin'Taas vi se arată cu o intensă energie care vă ajută să simțiți cât de imens de important este acest câmp luminos pentru voi. Acolo, toate energiile manifestate au fost stocate pentru voi și alimentate, pregătite pentru a fi transmise în timpul prezent. Toate energiile susținătoare care au fost adunate sunt acum pregătite pentru a fi distribuite. Este nevoie de ele pentru a crea Lumea Nouă.
Acest set conține 5 rugăciuni NATI'JAA din câmpul luminos Quin'Taas. Toate poartă energia susținătoare care se va ancora în cele 12 straturi ale sufletului vostru. NATI'JAA înseamnă la fel de mult ca "Înalta Conștientizare" și poate funcționa numai în conexiune cu Quin'Taas.
Conține: 5 rugăciuni înalt energetice în 2 mărimi și 5 channeling-uri pe CD
Preț: 333 ron

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok Decline