Noutăți

 

 

 

 

 
Festivalul Kryon din această Primăvară îl vom organiza în Brașov. Vom participa energetic la acest Festival prin intermediul transmisiei video online din Germania. În cazul în care sufletul vă trimite impulsul de a participa la acest Festival vă rugăm să ne anunțați până cel târziu în data de 31 martie 2017 pentru a ne putea ocupa de detaliile legate de organizare. Dacă, din diverse motive nu veți putea fi fizic alături de noi, simpla intenție de conectare cu energia Festivalului va fi suficientă. 
În pauzele dintre transmisii veți putea vizita un mic târg de produse naturiste și spirituale. Vor fi prezente și produsele școlii Kryon pe care le găsiți în secțiunea Shop de pe site-ul nostru www.scoalakryon.ro. Îi invităm pe toți cei care creează și/sau comercializează astfel de produse să ne contacteze pentru a le rezerva un loc de expoziție. 
Taxa de participare la Festival pentru ambele zile (contravaloarea codului achiziționat din Germania pentru vizionarea online + cheltuielile de organizare) este de aproximativ 30 ron/persoană la care se vor adăuga costurile de cazare și mâncare. Vom încerca să găsim variante cât mai puțin costisitoare pentru ca acest aspect să nu influențeze prea mult decizia de participare.
Contact:
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Telefon: 0744 274 582 Nora Amba
Sâmbătă, 08.04.2017

11.00 – 13.00:   
  • Kryon: Transmisie de bun venit
  • Melek Metatron: Picăturile de binecuvântare ale Mântuirii
  • Mama Maria: Energia ANA’ANARAA
13.00 – 15.00:    Pauză
15.00 – 16.30:    
  • Kryon: Noile mesaje și energia NA’NAAM
  • Shiva: O profundă energie a transformării este eliberată
16.30 – 17.15:    Pauză
17.15 – 18.30:    Isus – Împreună vom realiza primul Pas SA‘MAA’TAH
 
Duminică, 9.04.2017

11.00 – 13.00:   
  • Lao Tse– Mesaje despre Quin’Taas și călătoria spre cele mai frumoase locuri
  • Melek Metatron: Inițierea în energia ANA’ANARAA
13.00 – 15.00:    Pauză
15.00 – 16.30:    
  • Myriel – Mesaje despre Spiritul Mistic Vindecător
  • Chamuel – Pregătirea pentru intrarea în corpul medium-ului (Walk-In)
16.30 – 17.15:    Pauză
De la 17.15:        
  • Shakti: Walk-In
Iubita mea Familie,
În curând vom sărbători împreună Festivalul Kryon în energia Quin‘Taas. Câteodată mi se pare că toate Festivalurile au fost pregătite pentru aceste Festivaluri care sosesc acum în noua energia Quin‘Taas. Cred că aproape toți oamenii care mă cunosc ca medium pot simți cât de mult s-au schimbat transmisiile. Totul este atât de incredibil de puternic și, în același timp, atât de blând, de delicat, totul este susținut de infinita iubire a lumii spirituale. Mă gândesc mult la acest Festival cu înțelepciunea inimii mele. Pentru mine sunt cele mai stresante zile ale anului și o perioadă de muncă energetică enormă în timpul perioadei de pregătire. În același timp, sunt și cele mai frumoase zile ale anului în care simt, în fiecare moment, iubirea colectivului format de voi și sunt plină de AN’ANASHA. În timpul acestor zile sunt mereu pregătită să ofer tot ce pot, sunt foarte concentrată în fiecare minut și rămân în conexiune constantă cu cei 36 de Înalți Consilieri ai Luminii. Conectată cu toate aspectele mele, încerc să acționez în cel mai bun mod pentru voi. Cel mai mare dar încă este darul oferit de Walk-In de care sunt atât de entuziasmată de fiecare dată. Nu pot descrie cât de mult aștept Festivalul și sper să primesc multe informații pentru voi.
Tiparul energetic de bază al acestui Festival este MÂNTUIREA
 
Transmisie din partea lui Kryon
Prin sunetele OMAR TA SATT vă întâmpin, iubiții mei oameni. Realizăm multe pregătiri pentru Festivalul care urmează și vă invităm să luați parte la această energie atât de frumoasă și înaltă. Când Îngerii stau așezați la picioarele voastre, vă ating ușor și vă onorează, vă iubesc și vă respectă, apare o simbioză care are loc doar în asemenea zile pline de energia Realității Divine. Prin fiecare respirație pe care o faceți, Îngerii vor lucra pentru voi. În profundă iubire, ei vă invită să vă expansionați lumina plină de grație din interiorul vostru. Cu fiecare zi care trece, energiile devin mai puternice și tot mai importante. Simțiți Quin‘Taas în deplina sa splendoare!
AN’ANASHA
 
Kryon - Transmisie de bun venit
Melek Metatron – Picăturile de binecuvântare ale Mântuirii
Kryon – Noile mesaje și energia NA’NAAM
Am fost ales pentru a vă aduce la acest Festival cele mai noi informații despre ceea ce se întâmplă în lume. De asemenea, vă voi transmite și mesaje din partea lui Lady Shyenna. În același timp voi realiza pentru voi o profundă transmisie a energiei NA’NAAM. Conectați-vă deja cu mine, Kryon, și simțiți cum simptomele corpului de lumină de atenuează. Sunteți iubiți fără măsură.
AN‘ANASHA
Isus – Împreună vom realiza primul Pas SA‘MAA’TAH
Sunt cine sunt, cine am fost mereu și voi fi mereu, Isus, Fiul lui Dumnezeu, însoțitorul vostru, sufletul vostru pereche, prietenul vostru. În lumina SHIMAA vă întâmpin. În acest Festival, prezența mea va fi foarte intensă. Voi expansiona lumina Quin‘Taas și, în același timp, voi alimenta Templul SA‘MAA’TAH cu cele mai înalte energii luminoase. Vom face împreună primul Pas SA‘MAA’TAH. Plini de o imensă iubire, vom întâmpina această energie. Vă iubesc foarte mult și mă simt foarte aproape de voi.
AN‘ANASHA
Mama Maria – Energia ANA’ANARAA
În lumina Shimaa vă întâmpin prin sunetele OMAR TA SATT. Un val energetic unic a fost adus de către Isus. Energia ANA’ANARAA, Lumina Mântuirii intensă a momentului ACUM. Voi lucra cu voi cu acest val energetic, cu informații despre această energie și prin transmisii direcționate în interiorul sufletului vostru. Veți experimenta o profundă mântuire. Conectați-vă cu energia ANA’ANARAA și simțiți puterea luminoasă a acestei energii.
AN’ANASHA
Shiva – O profundă energie a transformării este eliberată
Prin sunetele OMAR TA SATT vă întâmpin. Sunt SHIVA. Am fost ales să eliberez în acest Festival  o profundă energie a transformării. Transformările sunt foarte eficiente și vă eliberează de atât de multe greutăți care vă apasă umerii. Este nevoie de curaj pentru a transforma deoarece, transformările aduc schimbarea. Dar aceste schimbări sunt pozitive și pline de lumină. Sunteți lumini atât de pline de iubire - simțiți libertatea din voi!
AN’ANASHA
Lao Tse– Mesaje despre Quin’Taas și călătoria spre cele mai frumoase locuri
Prin sunetele OMAR TA SATT vă întâmpin cu întreaga mea iubire. Bucuria mea este foarte mare pentru că am fost ales ca în acest Festival să vă transmit mesajele mele prin Sangitar. Vă voi aduce mesajele despre Quin’Taas  și vă voi conduce apoi într-o profundă pace și siguranță. Vom descoperi împreună Quin’Taas și vă voi conduce spre cele mai frumoase locuri din acest minunat câmp de lumină. Veți avea parte de experiențe extraordinare și veți simți și înțelege Quin’Taas mult mai profund. Mă bucur foarte mult pentru voi și vă inund cu energia mea iubitoare.
AN‘ANASHA
Melek Metatron – Inițiere în energia ANA’ANARAA
Însuși Melek Metatron va face împreună cu voi o profundă inițiere. Inițierile sunt mereu însoțite de Binecuvântarea lui Dumnezeu. Vei face o inițiere în energia ANA’ANARAA. Veți simți energia pură a mântuirii, umbrele interioare se vor dizolva și splendoarea a ceea ce sunteți se va arăta mai profund și mai puternic deoarece, prin energia din Quin‘Taas suntem împuterniciți să realizăm mult mai multe lucruri decât am putut până acum.
AN‘ANASHA
Myriel – Mesaje despre Spiritul Mistic Vindecător
Prin sunetele OMAR TA SATT vă întâmpin, iubiții mei oameni. Am fost aleasă ca în acest Festival să vă aduc mesajele despre Spiritul Mistic Vindecător. Fluxul energetic al Spiritului Mistic Vindecător continuă să se intensifice și să încarce energia SOL’A’VANA. Spiritul Mistic Vindecător pătrunde profund în dualitate și schimbă energia mentală colectivă orientând-o spre libertate și atenția față de viață. Doar când veți înțelege Spiritul Mistic Vindecător cu înțelepciunea inimii voastre, doar atunci aceasta va putea acționa pe deplin. Conectați-vă cu Myriel și Spiritul Mistic Vindecător.
AN’ANASHA
Chamuel – Pregătirea pentru intrarea în corpul medium-ului (Walk-In)
În lumina Shimaa vă întâmpin prin sunetele OMAR TA SATT. Vă voi pregăti cu radianța iubirii mele prin mesajele ce le voi transmite prin Sangitar pentru Walk-in. Când energiile lui Shakti se vor scufunda și mai profund în corpul lui Sangitar, veți simți o siguranță plină de căldură. Printre altele, Shakti va ancora în voi energia ANA’ANARAA și, în același timp, o va expansiona. Sunt foarte bucuros că pot lucra pentru voi  în aceste intense energii pline de iubire. Puteți simți deja această iubire și vă puteți conecta cu energia feminină a Mamei Shakti.
AN‘ANASHA
Shakti - Walk-In
 
Notă din partea lui Sangitar
Iubita mea Familie,
Sunt foarte emoționată de faptul că Shakti va veni la noi în Walk-In. Câteodată, cuvintele pur și simplu nu sunt suficiente pentru a descrie sentimentele. Sunt plină de MONA’OHA și port pentru voi o aurie AN’ANASHA.
Sabine - Sangitar

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.