Noutăți

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sunt cine sunt, cine am fost mereu și voi fi mereu. Sunt Isus, prietenul vostru care vă însoțește. În această clipă sosește magia în acest spațiu deoarece cu mine a venit și Lady Nada. Ea este aici, alături de mine.
Sunt Lady Nada, sunt aici plină de beatitudine deoarece alături de mine este Isus, aici alături de mine și noi suntem cu voi. Sunt clipe foarte speciale. Atunci când energia sosește spațiul devine mai luminos și beatitudinea se expansionează. Sunt cuvinte ale iubirii pe care le rostim aici pentru voi, cuvintele iubirii, cuvintele iubirii.
Când eu, Isus, eram printre voi era o dualitate densă și uneori drumul nu era ușor. Cu toate că sunt Fiul lui Dumnezeu eram și eu om cu sentimente și, așa ca și voi, deseori eram trist. Am plâns dar pe drumul meu au existat multe pe care le-am experimentat - bucuria, generozitatea, trezirea mea personală, conștientizarea a ceea ce sunt, mi-am întâlnit familia, v-am întâlnit pe voi. Am primit atât de multe și simțeam această beatitudine în mine că am găsit în voi o familie.
Privește-i Isus, privește-i! Sunt aici în acest spațiu. Privește strălucirea oamenilor, privește cât sunt de uniți și de apropiați. Uite cât suntem de uniți, ești ceea ce ne-a unit mereu și ne va uni mereu.
Știu că mulți își amintesc de aceste timpuri când, împreună am parcurs această cale plină de iubire, înțelegere, atenție conștientă, respect și generozitate. Eu văd, pot vedea iubirea voastră, simt încrederea voastră pe care mie, Isus, mi-o acordați, cu care mă întâmpinați atunci când spun că calea SaMaaTah va fi împlinirea. Cât de des i-am alinat pe cei care erau plini de îndoieli, cât de des i-am alinat pe cei care simțeau tristețe. Și voi m-ați alinat pe mine în multe clipe. Ați fost și sunteți familia mea. Voi sunteți iubirea vieții mele.
Isus, cât de des le-ai spus oamenilor, urmați Pașii iubirii, urmați Pașii iubirii și uite, oamenii nu au uitat, ei își amintesc de aceste cuvinte, ei își amintesc de privirea ta, de ochii tăi iubitori, ei își amintesc de bunătatea ta, ei își amintesc de tine.
Și tu, iubita mea, ai fost plină de bunătate și deseori atât de plină de bucurie. Știai ce înseamnă bucuria de a trăi. Știai cum să radiezi bucurie mereu și ai fost foarte atentă cu cuvintele pe care le rosteai, ai fost generoasă cu iubirea ta, ai avut foarte multă încredere, ai oferit atât de mult...
Port bucuria în mine, port această bucurie în lumina mea și atunci când oamenii vin spre mine eu voi revărsa din plin această energie deoarece bucuria, bucuria adevărată aduce pace, sentimentul de a fi acasă. Veți experimenta încă foarte multe. Cât de des ați auzit mesajul că ați trecut prin multe încarnări și cicluri. Toate acestea au fost pregătitoare. Ce este cel mai frumos se află în fața voastră și de aceea merită să trăți, să iubiți.
Noi suntem aici alături de voi. Suntem aici foarte aproape de voi. Ne bucurăm de fiecare clipă. Ne bucurăm de fiecare clipă. Atât de multe au fost eliberate de pe umerii voștri. Acum depinde de voi dacă ceea ce ați preluat, acele multe energii ale bucuriei de a trăi, le veți integra și le veți trăi. Noi suntem împreună, suntem una și iubirea noastră, iubiții mei copii umani este incomensurabilă. Bucurați-vă în fiecare zi din nou pentru viața din clipa prezentă, bucurați-vă pentru viața din QuinTaas, bucurați-vă pentru această întâlnire, lsați ca viața să pulseze în voi, să curgă liberă cu multă convingere că acesta este timpul cel mai important din viața voastră.
Și eu vreau să vă spun să vă bucurați pentru viața voastră, cântați și dansați, conștientizați că atunci când iubiți viața și viața vă va iubi pe voi și cu atât mai mult veți simți bucuria, cu atât mai mult energiile vor ajunge la voi. Nu permiteți ca dualitatea să vă doboare, nu luptați cu acestea ci fiți pe deplin în MonaOha că totul este bine.
Iubiții mei copii umani cuvintele nu pot exprima ceea ce noi simțim pentru voi. Este o legătură care a fost legată cândva, această iubire ne unește. Pașii iubirii radiază puternic și astfel acesta nu este un rămas bun deoarece rămânem aici cu energia noastră alături de voi. Simțiți magia, magia acestor clipe care atinge profund Sufletul vostru.
Vă spun, atât de multe s-au întâmplat, atât de multe s-au întâmplat. Este o mare bucurie să vă spun că sunteți cei mai buni de pe SolAVana. A ni oheved odrach.
AnAnasha

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.