Noutăți

 

 

 

 

 
  
Vibrația Zilei
Acordați-vă câteva clipe pentru a vă conecta cu energiile zilei. Aceste vibrații zilnice poartă energiile frecvenței albastre-aurii și au un efect profund. Dacă simțiți că aparțineți de această frecvență, energiile vă vor însoți de-a lungul zilei.
11 August 2022
Vibrația de astăzi este adusă de Melek Metatron.
Draga mea Familie,
Astăzi sunt transmise energiile lui Melek Metatron.
Pentru conștiința oamenilor înseamnă:
Valul grației de la Îngerii Tron poate dizolva orice îndoială și poate fi simțit de toți. Permiteți curgerii energiei și simțiți măreția din voi. Îmbăiați-vă în acest câmp al vieții și folosiți Cristalele Bluetana - Manchahal și Akrasys - Sfantul Graal al Increderii.
Vă doresc o zi minunată! 
Sabine Sangitar
 Melek Metatron

 Arhiva Vibratia Zilei 

 

 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
 
  
 
 

 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.