Noutăți

 

 

 

 

 
Sabine Sangitar: În general, energiile sunt foarte violente. Ceea ce am spus mereu și ce am subliniat înainte, se întâmplă când Porțile Lemuriei sunt deschise: energiile Realității Divine ies și se freacă de energiile dualității. Mari transformări și lupte încep să apară între oamenii de pe Pământ, Solavana. Asta se întâmplă chiar acum. Acum ne apropiem de punctul culminant. Dacă nu ați știut motivul pentru toate luptele pe care le vedeți în exterior, ați fi fost foarte speriați.
Da, cu siguranță.
Sabine Sangitar: Da, se întâmplă foarte multe. Trebuie doar să privim și să așteptăm puțin.
Chakra Edinaa se va ancora puțin câte puțin în Chakra Rădăcină a tuturor oamenilor?
Sabine Sangitar: Da, începe încet. Puteți vedea că energiile sunt pregătite.
 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.