Noutăți

 

 

 

 

 
Bucuria echilibrantă
(A 2-a Chakra, Chakra sacrală)
A doua Chakra poartă energia bucuriei. Spre deosebire de celelalte Chakre, Chakra sacrală este formată din două aspecte care - atunci când este echilibrată - converg una în cealaltă și fuzionează una cu cealaltă.
La femei și bărbați, aspectul stâng este feminin iar cel drept este masculin. Aspectul feminin poartă energia devotamentului iar aspectul masculin energia delimitării. 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.