Noutăți

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Viziunea interioară asupra Trezirii
O Trezire implică, de obicei, o viziune interioară. Nu este necesar să se întâmple simultan. Viziunea interioară poate avea loc mai târziu sau chiar mai devreme. Este ceva strict individual și este un proces personal pe care fiecare om îl realizează în cele mai variate moduri. Unii au viziunea interioară în vise, alții o experimentează prin sunetele perfecte. Sunt momente în care poate stați liniștiți în natură, vă închideți ochii și imediat vedeți o mulțime de imagini care curg și, într-o clipă simțiți și conștientizați cine sunteți cu adevărat. Acesta este un exemplu de viziune interioară.
Unde și cum are loc - face parte din procesul personal al fiecărui om. Deja am văzut întâmplându-se în timpul primirii Picăturilor de Binecuvântare și deseori în timpul unui Walk-In. Pe de o parte este acțiunea Walk-In-ului dar, pe de altă parte, voi sunteți într-o foarte profundă intenție și o profundă pace interioară. Când are loc un Walk-In, nu există nici o îndoială. Aveți gânduri pline de iubire și uneori este suficient atunci când conștiința se află într-o energie atât de înaltă încât atingeți Trezirea completă și viziunea interioară. S-au întâmplat astfel de procese.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.