Noutăți

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sunt 12 Îngeri Tron care formează Merkaba lui Dumnezeu. Și totuși nu sunt doar 12. Ca metaforă, imaginați-vă că fiecare dintre acești Îngeri Tron a invitat alți 12 Îngeri Tron pentru a participa, astfel ca energia divină să fie distribuită în Univers. Sunt 144 care formează o rețea în jurul Sursei Divine.
Îngerii Tron au o mare responsabilitate. Sunt puternici. Au foarte multe puteri. Pot realiza multe decizii. Sunt animați de iubirea pură pe care Sursa Divină o emană. Prin ei este creată viața din Univers. Întregul Univers este iubire. Întregul Univers este viața. Imaginați-vă această iubire pură care vine din Sursa Divină și este distribuită în Univers. Această iubire pură este atât de minunată încât cuvintele umane nu o pot exprima!

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.